Hľadať

Ubytovanie

Holzboxen Planneralm Apartmány

Planneralm 38, 8953 Planneralm, Rakúsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) Holzboxen Planneralm. Holzboxen Planneralm vám ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním v obci Donnersbach, 300 metrov od lanovky Planneralm a 200 metrov od lanovky... Ubytovanie Holzboxen Planneralm sa nachádza v meste Donnersbach (Rakúsko - Štajersko).

Popis ubytovania Holzboxen Planneralm

V okolí sa môžete venovať rôznym aktivitám vrátane lyžovania, cyklistiky a pešej turistiky. Pri apartmánoch sa nachádza bezplatné parkovisko. Letisko Klagenfurt je od apartmánov vzdialené 84 km. V ubytovacom zariadení Holzboxen Planneralm si môžete oddýchnuť v spoločnej saune. K dispozícii sú aj ďalšie zariadenia, napríklad herňa. Holzboxen Planneralm vám ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním v obci Donnersbach, 300 metrov od lanovky Planneralm a 200 metrov od lanovky Rotbühelbahn. Vo všetkých apartmánoch s výhľadom na hory máte k dispozícii priestor na posedenie so satelitnou TV s plochou obrazovkou, kompletne vybavenú kuchynku s umývačkou riadu a vlastnú kúpeľňu so sprchovacím kútom.

Vybavenie ubytovania Holzboxen Planneralm

 • Domáce zvieratá sú povolené. Môže byť za ne účtovaný poplatok.
 • Úschovňa lyží
 • Cyklistika
 • Pešia turistika
 • Lyžovanie
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii vo verejných priestoroch a je bezplatné.
 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
 • Sauna
 • Herňa
 • Herňa pre deti
 • Všetky priestory sú nefajčiarske
 • Kúrenie
 • Rodinné izby
 • Nefajčiarske izby

Iná ubytovanie v meste Donnersbach

Ferienwohnung Wallner

9,9

Ferienwohnung Wallner

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Wallner. Situated in Donnersbach, 14 km from Plannereckbahn, 13 km from Rotbühelbahn (Planner-Jet) and 14 km from Glaserbodenlift, Ferienwohnung Wallner features... Ubytovanie Ferienwohnung Wallner sa nachádza v meste Donnersbach 66 (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 105 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hochkirg Lehen

9,8

Hochkirg Lehen

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Hochkirg Lehen. Ubytovacie zariadenie Hochkirg Lehen sa nachádza v obci Donnersbach v regióne Štajersko a ponúka terasu a výhľad na hory. Tento dovolenkový dom má záhradu. Ubytovanie Hochkirg Lehen sa nachádza v meste 15 Ilgenberg (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 164 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnungen Hohl

9,6

Ferienwohnungen Hohl

Ubytovanie (Penzión) Ferienwohnungen Hohl. Ubytovacie zariadenie Gasthof Hohl sa nachádza v nadmorskej výške 1000 metrov a ponúka novo zrekonštruované apartmány s balkónom a výhľadom do záhrady. Ubytovanie Ferienwohnungen Hohl sa nachádza v meste Donnersbachwald 88 (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 178 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Alpengasthof Grimmingblick

9,6

Alpengasthof Grimmingblick

Ubytovanie (Hotel) Alpengasthof Grimmingblick. Set at 1,600 metres above sea level, the Grimmingblick is directly on the ski slopes in Planneralm. Ubytovanie Alpengasthof Grimmingblick sa nachádza v meste Planneralm 18 (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Andrea

9,5

Haus Andrea

Ubytovanie (Apartmány) Haus Andrea. Haus Andrea is a situated on a hillside in Donnersbach, 100 metres from the Plannereckbahn Cable Car. Ubytovanie Haus Andrea sa nachádza v meste Planneralm 28 (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 91 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hiasl Stubn

9,2

Hiasl Stubn

Ubytovanie (Penzión) Hiasl Stubn. Ubytovacie zariadenie Hiasl Stubn sa nachádza na pokojnom mieste, 1 km od centra obce Donnersbach. Ubytovanie Hiasl Stubn sa nachádza v meste Erlsberg 100 (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gasthof Rüscher

9

Gasthof Rüscher

Ubytovanie (Hostinec) Gasthof Rüscher. Penzión Gasthof Rüscher sa nachádza v obci Donnersbach v Štajersku, 9 km od lyžiarskeho strediska Planneralm. Ponúka vám wellness centrum a úschovňu lyží. Ubytovanie Gasthof Rüscher sa nachádza v meste Donnersbach 17 (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 93 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

JUFA Hotel Planneralm

8,7

JUFA Hotel Planneralm

Ubytovanie (Hotel) JUFA Hotel Planneralm. Hotel JUFA Planneralm sa nachádza v meste Donnersbach v Štajersku. Ponúka vám slnečnú terasu a wellness centrum. Ubytovanie JUFA Hotel Planneralm sa nachádza v meste Planneralm 15 (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnung Ski-Hans

8,5

Ferienwohnung Ski-Hans

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Ferienwohnung Ski-Hans. Tieto priestranné apartmány sa nachádzajú 12 km od obce Donnersbach v Štajersku a iba 30 metrov od lyžiarskeho strediska Planneralm. Ubytovanie Ferienwohnung Ski-Hans sa nachádza v meste Planneralm 2 (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 69 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartements Zettler

Appartements Zettler

Ubytovanie (Apartmán) Appartements Zettler. Surrounded by 40 hectares of grounds, Appartements Zettler is located in Donnersbachwald in Styria’s Niedere Tauern Mountains. Ubytovanie Appartements Zettler sa nachádza v meste Donnersbachwald 37 (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 124 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gasthof Leitner

Gasthof Leitner

Ubytovanie (Hostinec) Gasthof Leitner. Gasthof Leitner offers rooms with a balcony and mountain views in the Styrian town of Donnersbach. Ubytovanie Gasthof Leitner sa nachádza v meste Erlsberg 80 (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 98 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Zettlerhütte Planneralm

Zettlerhütte Planneralm

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Zettlerhütte Planneralm. Zettlerhütte Planneralm is situated in Planneralm and offers ski-to-door access. The property is 29 km from Tauplitz and free private parking is available. Ubytovanie Zettlerhütte Planneralm sa nachádza v meste Donnersbach (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 242 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)