Hľadať

Ubytovanie

Zettlerhütte Planneralm Dovolenkový dom

Planneralm 10, 8953 Planneralm, Rakúsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Zettlerhütte Planneralm. Zettlerhütte Planneralm is situated in Planneralm and offers ski-to-door access. The property is 29 km from Tauplitz and free private parking is available. Ubytovanie Zettlerhütte Planneralm sa nachádza v meste Donnersbach (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 242 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Zettlerhütte Planneralm

There is a garden with a barbecue at this property and guests can go hiking and skiing nearby. The property is 29 km from Tauplitz and free private parking is available. The property includes a living room with a TV. Zettlerhütte Planneralm is situated in Planneralm and offers ski-to-door access. For added convenience, the property can provide towels and bed linen for an extra charge. Haus im Ennstal is 50 km from the holiday home, while Bad Mitterndorf is 34 km from the property.

Vybavenie ubytovania Zettlerhütte Planneralm

 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
 • Pripojenie na internet nie je k dispozícii.
 • Chladnička
 • Uteráky/posteľná bielizeň za príplatok
 • Sprchovací kút
 • TV
 • Kúrenie
 • Domáce zvieratá sú zakázané.
 • Celá ubytovacia jednotka umiestnená na prízemí
 • Vybavenie na grilovanie
 • Záhrada
 • Priamy prístup k vchodu na lyžiach
 • Lyžiarska školaza príplatok
 • Úschovňa lyží
 • Pešia turistika
 • Lyžovanie
 • Samostatná budova
 • Výhľad na hory
 • Všetky priestory sú nefajčiarske
 • Nefajčiarske izby

Iná ubytovanie v meste Donnersbach

Ferienwohnung Wallner

9,9

Ferienwohnung Wallner

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Wallner. Situated in Donnersbach, 14 km from Plannereckbahn, 13 km from Rotbühelbahn (Planner-Jet) and 14 km from Glaserbodenlift, Ferienwohnung Wallner features... Ubytovanie Ferienwohnung Wallner sa nachádza v meste Donnersbach 66 (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 105 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hochkirg Lehen

9,8

Hochkirg Lehen

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Hochkirg Lehen. Ubytovacie zariadenie Hochkirg Lehen sa nachádza v obci Donnersbach v regióne Štajersko a ponúka terasu a výhľad na hory. Tento dovolenkový dom má záhradu. Ubytovanie Hochkirg Lehen sa nachádza v meste 15 Ilgenberg (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 164 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnungen Hohl

9,6

Ferienwohnungen Hohl

Ubytovanie (Penzión) Ferienwohnungen Hohl. Ubytovacie zariadenie Gasthof Hohl sa nachádza v nadmorskej výške 1000 metrov a ponúka novo zrekonštruované apartmány s balkónom a výhľadom do záhrady. Ubytovanie Ferienwohnungen Hohl sa nachádza v meste Donnersbachwald 88 (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 178 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Alpengasthof Grimmingblick

9,6

Alpengasthof Grimmingblick

Ubytovanie (Hotel) Alpengasthof Grimmingblick. Set at 1,600 metres above sea level, the Grimmingblick is directly on the ski slopes in Planneralm. Ubytovanie Alpengasthof Grimmingblick sa nachádza v meste Planneralm 18 (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Andrea

9,5

Haus Andrea

Ubytovanie (Apartmány) Haus Andrea. Haus Andrea is a situated on a hillside in Donnersbach, 100 metres from the Plannereckbahn Cable Car. Ubytovanie Haus Andrea sa nachádza v meste Planneralm 28 (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 91 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hiasl Stubn

9,2

Hiasl Stubn

Ubytovanie (Penzión) Hiasl Stubn. Ubytovacie zariadenie Hiasl Stubn sa nachádza na pokojnom mieste, 1 km od centra obce Donnersbach. Ubytovanie Hiasl Stubn sa nachádza v meste Erlsberg 100 (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gasthof Rüscher

9

Gasthof Rüscher

Ubytovanie (Hostinec) Gasthof Rüscher. Penzión Gasthof Rüscher sa nachádza v obci Donnersbach v Štajersku, 9 km od lyžiarskeho strediska Planneralm. Ponúka vám wellness centrum a úschovňu lyží. Ubytovanie Gasthof Rüscher sa nachádza v meste Donnersbach 17 (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 93 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holzboxen Planneralm

8,8

Holzboxen Planneralm

Ubytovanie (Apartmány) Holzboxen Planneralm. Holzboxen Planneralm vám ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním v obci Donnersbach, 300 metrov od lanovky Planneralm a 200 metrov od lanovky... Ubytovanie Holzboxen Planneralm sa nachádza v meste Donnersbach (Rakúsko - Štajersko).

JUFA Hotel Planneralm

8,7

JUFA Hotel Planneralm

Ubytovanie (Hotel) JUFA Hotel Planneralm. Hotel JUFA Planneralm sa nachádza v meste Donnersbach v Štajersku. Ponúka vám slnečnú terasu a wellness centrum. Ubytovanie JUFA Hotel Planneralm sa nachádza v meste Planneralm 15 (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnung Ski-Hans

8,5

Ferienwohnung Ski-Hans

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Ferienwohnung Ski-Hans. Tieto priestranné apartmány sa nachádzajú 12 km od obce Donnersbach v Štajersku a iba 30 metrov od lyžiarskeho strediska Planneralm. Ubytovanie Ferienwohnung Ski-Hans sa nachádza v meste Planneralm 2 (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 69 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartements Zettler

Appartements Zettler

Ubytovanie (Apartmán) Appartements Zettler. Surrounded by 40 hectares of grounds, Appartements Zettler is located in Donnersbachwald in Styria’s Niedere Tauern Mountains. Ubytovanie Appartements Zettler sa nachádza v meste Donnersbachwald 37 (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 124 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gasthof Leitner

Gasthof Leitner

Ubytovanie (Hostinec) Gasthof Leitner. Gasthof Leitner offers rooms with a balcony and mountain views in the Styrian town of Donnersbach. Ubytovanie Gasthof Leitner sa nachádza v meste Erlsberg 80 (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 98 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)