Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Dlhé Stráže

V meste Dlhé Stráže (Slovensko) máme celkom 1 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v regióne Prešovský kraj

Najlepšie ubytovanie v hoteloch regióne Prešovský kraj

Happy Guests apartment

10

Happy Guests apartment

Ubytovanie (Apartmán) Happy Guests apartment. Apartmán Happy Guests sa nachádza v Poprade, 1,3 km od zimného štadióna. Ponúka záhradu, Wi-Fi zdarma, spoločnú kuchyňu a bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Happy Guests apartment sa nachádza v meste Poprad (Slovensko - Prešovský kraj).

Byt Pod Lesom

10

Byt Pod Lesom

Ubytovanie (Apartmán) Byt Pod Lesom. Ubytovacie zariadenie Byt Pod Lesom sa nachádza vo Vysokých Tatrách a ponúka bezplatné Wi-Fi a výhľad na hory. Ubytovanie Byt Pod Lesom sa nachádza v meste Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartmán Leda, Starý Smokovec

10

Apartmán Leda, Starý Smokovec

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Leda, Starý Smokovec. Apartmán Leda, Starý Smokovec sa nachádza v Starom Smokovci a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, výhľadom do záhrady, barom, záhradou a terasou. Ubytovanie Apartmán Leda, Starý Smokovec sa nachádza v meste Starý Smokovec (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartmán Patris 40

10

Apartmán Patris 40

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Patris 40. Apartmán Patris 40 sa nachádza v Tatranskej Štrbe. Ubytovanie je vzdialené 17 km od mesta Vysoké Tatry. Ubytovanie Apartmán Patris 40 sa nachádza v meste Tatranska Strba (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartment No.35

10

Apartment No.35

Ubytovanie (Apartmán) Apartment No.35. Ubytovacie zariadenie Apartment No.35 sa nachádza vo Vysokých Tatrách, 5 km od Gerlachovského štítu, a ponúka ubytovanie s kuchyňou. Ubytovanie Apartment No.35 sa nachádza v meste Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj).

Villa in High Tatras Residence VDV

10

Villa in High Tatras Residence VDV

Ubytovanie (Vila) Villa in High Tatras Residence VDV. Ubytovacie zariadenie Villa in High Tatras Residence VDV sa nachádza v Novej Lesnej a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, terasou a kompletne vybavenou... Ubytovanie Villa in High Tatras Residence VDV sa nachádza v meste Nová Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Villa in High Tatras Residence VDV má celkové hodnotenie 10. Pre Vila Villa in High Tatras Residence VDV momentálne evidujeme 10 recenzií.

Mlynica Apartmant

10

Mlynica Apartmant

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Mlynica Apartmant. Set in Mlynica in the Prešovský kraj region, Mlynica Apartmant has a terrace and garden views. Ubytovanie Mlynica Apartmant sa nachádza v meste Mlynica (Slovensko - Prešovský kraj).

Downtown apartment Darinka

10

Downtown apartment Darinka

Ubytovanie (Apartmány) Downtown apartment Darinka. Ubytovacie zariadenie Downtown apartment Darinka sa nachádza v Poprade necelý 1 km od Zimného štadióna mesta Poprad a 5 minút chôdze od Námestia sv. Ubytovanie Downtown apartment Darinka sa nachádza v meste Poprad (Slovensko - Prešovský kraj).

Tatranský Zrub

10

Tatranský Zrub

Ubytovanie (Horská chata) Tatranský Zrub. Ubytovacie zariadenie Tatranský Zrub sa nachádza v Novej Lesnej a ponúka záhradu, gril a terasu. Ubytovanie je vzdialené 26 km od obce Tatranská Bukovina. Ubytovanie Tatranský Zrub sa nachádza v meste Nová Lesná (Slovensko - Prešovský kraj).

Privát Kamila

10

Privát Kamila

Ubytovanie (Privát) Privát Kamila. Situated in Nová Lesná, 27 km from Bukowina Tatrzańska, Privát Kamila features a garden and free WiFi. Ubytovanie Privát Kamila sa nachádza v meste Nová Lesná (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartmány ANJA

10

Apartmány ANJA

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány ANJA. Boasting garden views, Apartmány ANJA features accommodation with a balcony and a kettle, around 16 km from Gerlach peak. Ubytovanie Apartmány ANJA sa nachádza v meste Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj).

Chata pod Rogową Apartamenty

10

Chata pod Rogową Apartamenty

Ubytovanie (Apartmány) Chata pod Rogową Apartamenty. Ubytovanie Chata pod Rogową Apartamenty sa nachádza v obci Javorina v Prešovskom kraji a ponúka ubytovanie s bezplatným súkromným parkoviskom. Ubytovanie Chata pod Rogową Apartamenty sa nachádza v meste Javorina (Slovensko - Prešovský kraj).

Chata Zdiarka 4M

10

Chata Zdiarka 4M

Ubytovanie (Horské chaty) Chata Zdiarka 4M. Ubytovanie Chata Zdiarka 4M sa nachádza v obi Ždiar v Prešovskom kraji a ponúka terasu a výhľad do záhrady. Ubytovanie Chata Zdiarka 4M sa nachádza v meste Ždiar (Slovensko - Prešovský kraj).

G88 RESIDENCE

10

G88 RESIDENCE

Ubytovanie (Penzión) G88 RESIDENCE. Set in Veľká Lomnica, G88 RESIDENCE has a garden, shared lounge, terrace, and free WiFi. The guest house has ski storage space. Ubytovanie G88 RESIDENCE sa nachádza v meste Veľká Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie G88 RESIDENCE má celkové hodnotenie 10. Pre Penzión G88 RESIDENCE momentálne evidujeme 6 recenzií.

Chata Domaša - Nová Kelča

10

Chata Domaša - Nová Kelča

Ubytovanie Chata Domaša - Nová Kelča. Chata Domaša - Nová Kelča, a property with a garden, is located in Valkov, 34 km from Dukla Battlefield. Ubytovanie Chata Domaša - Nová Kelča sa nachádza v meste Valkov (Slovensko - Prešovský kraj).

Chata Javor

10

Chata Javor

Ubytovanie Chata Javor. Boasting a spa bath, Chata Javor is set in Kežmarok. This property offers access to a balcony, free private parking and free WiFi. Ubytovanie Chata Javor sa nachádza v meste Kežmarok (Slovensko - Prešovský kraj).

MOUNTICA SK - Golf

10

MOUNTICA SK - Golf

Ubytovanie MOUNTICA SK - Golf. MOUNTICA SK - Golf features garden views, free WiFi and free private parking, located in Veľká Lomnica, 22 km from Treetop Walk. Ubytovanie MOUNTICA SK - Golf sa nachádza v meste Veľká Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj).

Tatragolf - Apartmán Eliška

10

Tatragolf - Apartmán Eliška

Ubytovanie Tatragolf - Apartmán Eliška. Tatragolf - Apartmán Eliška is set in Veľká Lomnica, 25 km from Treetop Walk and 38 km from Strbske Pleso Lake, in an area where skiing can be enjoyed. Ubytovanie Tatragolf - Apartmán Eliška sa nachádza v meste Veľká Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartmány Timea

10

Apartmány Timea

Ubytovanie Apartmány Timea. Boasting garden views, Apartmány Timea features accommodation with a balcony and a coffee machine, around 24 km from Treetop Walk. Ubytovanie Apartmány Timea sa nachádza v meste Veľká Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj).

Rekreačný dom Tyrkys

10

Rekreačný dom Tyrkys

Ubytovanie Rekreačný dom Tyrkys. Located in Poprad and only 27 km from Strbske Pleso Lake, Rekreačný dom Tyrkys provides accommodation with mountain views, free WiFi and free private... Ubytovanie Rekreačný dom Tyrkys sa nachádza v meste Poprad (Slovensko - Prešovský kraj).

Mountain View Apartment

10

Mountain View Apartment

Ubytovanie Mountain View Apartment. Mountain View Apartment is located in Poprad, 29 km from Strbske Pleso Lake, 30 km from Dobsinska Ice Cave, as well as 35 km from Treetop Walk. Ubytovanie Mountain View Apartment sa nachádza v meste Poprad (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartment 55 Tatry

10

Apartment 55 Tatry

Ubytovanie (Apartmán) Apartment 55 Tatry. Ubytovanie Apartmán 55 Tatry sa nachádza vo Veľkom Slavkove. Obec Tatranská Bukovina je od ubytovania vzdialená 27 km. Ubytovanie Apartment 55 Tatry sa nachádza v meste Veľký Slavkov (Slovensko - Prešovský kraj).

Vila Valentina

10

Vila Valentina

Ubytovanie (Apartmány) Vila Valentina. Ubytovacie zariadenie Vila Valentina sa nachádza vo Veľkej Lomnici 28 km od obce Tatranská Bukovina a ponúka spoločenskú miestnosť a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Vila Valentina sa nachádza v meste Veľká Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj).

Grand Chalet Stará Lesná

10

Grand Chalet Stará Lesná

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Grand Chalet Stará Lesná. Ubytovacie zariadenie Grand Chalet Stará Lesná sa nachádza v Starej Lesnej v Prešovskom kraji a ponúka terasu a výhľad do záhrady. Ubytovanie Grand Chalet Stará Lesná sa nachádza v meste Stará Lesná (Slovensko - Prešovský kraj).

Panoramatický apartmán Tatry

10

Panoramatický apartmán Tatry

Ubytovanie (Apartmány) Panoramatický apartmán Tatry. Panoramatický apartmán Tatry is located in Nová Lesná. Ubytovanie Panoramatický apartmán Tatry sa nachádza v meste Nová Lesná (Slovensko - Prešovský kraj).

Štýlový Apartmán Zemplínska

10

Štýlový Apartmán Zemplínska

Ubytovanie (Apartmány) Štýlový Apartmán Zemplínska. Štýlový Apartmán Zemplínska is set in Prešov. The accommodation is 49 km from Muszyna. Ubytovanie Štýlový Apartmán Zemplínska sa nachádza v meste Prešov (Slovensko - Prešovský kraj).

AC Cactus Luxury Villa High Tatras private Wellness

10

AC Cactus Luxury Villa High Tatras private Wellness

Ubytovanie (Vily) AC Cactus Luxury Villa High Tatras private Wellness. Ubytovacie zariadenie AC Cactus Luxury Villa High Tatras private Wellness sa nachádza vo Veľkej Lomnici a ponúka vírivku. Ubytovanie AC Cactus Luxury Villa High Tatras private Wellness sa nachádza v meste Veľká Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartmany Tatrio

10

Apartmany Tatrio

Ubytovanie (Apartmány) Apartmany Tatrio. Apartmány Tatrio sa nachádzajú v obci Mlynčeky a ponúkajú klimatizované ubytovanie so súkromným bazénom. Mesto Szczawnica je od ubytovania vzdialené 29 km. Ubytovanie Apartmany Tatrio sa nachádza v meste Mlynčeky (Slovensko - Prešovský kraj).

chalupa Český štít Vysoké Tatry

10

chalupa Český štít Vysoké Tatry

Ubytovanie chalupa Český štít Vysoké Tatry. Ubytovacie zariadenie chalupa Český štít Vysoké Tatry s terasou a výhľadom na hory sa nachádza v Starej Lesnej 23 km od Chodníka korunami stromov a 27 km... Ubytovanie chalupa Český štít Vysoké Tatry sa nachádza v meste Stará Lesná (Slovensko - Prešovský kraj).

CHALET Martuška

10

CHALET Martuška

Ubytovanie CHALET Martuška. Ubytovacie zariadenie CHALET Martuška ponúka ubytovanie v Levoči 24 km od Spišského hradu a 7,1 km od Baziliky sv. Jakuba v Levoči. Ubytovanie CHALET Martuška sa nachádza v meste Levoča (Slovensko - Prešovský kraj).

Domček na Zelenom Vŕšku

10

Domček na Zelenom Vŕšku

Ubytovanie Domček na Zelenom Vŕšku. Offering a garden and mountain view, Domček na Zelenom Vŕšku is situated in Stará Lesná, 22 km from Treetop Walk and 26 km from Strbske Pleso Lake. Ubytovanie Domček na Zelenom Vŕšku sa nachádza v meste Stará Lesná (Slovensko - Prešovský kraj).

Stellaria apartment

10

Stellaria apartment

Ubytovanie Stellaria apartment. Stellaria apartment is located in Poprad, 29 km from Strbske Pleso Lake, 31 km from Dobsinska Ice Cave, and 33 km from Treetop Walk. Ubytovanie Stellaria apartment sa nachádza v meste Poprad (Slovensko - Prešovský kraj).

Villa Patriot - Penzión

10

Villa Patriot - Penzión

Ubytovanie Villa Patriot - Penzión. Ubytovanie Villa Patriot sa nachádza vo Vyšných Ružbachoch 38 km od Chodníka korunami stromov a ponúka prístup do sauny. Ubytovanie Villa Patriot - Penzión sa nachádza v meste Vyšné Ružbachy (Slovensko - Prešovský kraj).

Ubytovanie HANKA

10

Ubytovanie HANKA

Ubytovanie Ubytovanie HANKA. Located in Svidník and only 7.6 km from Dukla Battlefield, Ubytovanie HANKA provides accommodation with garden views, free WiFi and free private parking. Ubytovanie Ubytovanie HANKA sa nachádza v meste Svidník (Slovensko - Prešovský kraj).

Medvedi Dvor

10

Medvedi Dvor

Ubytovanie Medvedi Dvor. Located just 23 km from Treetop Walk, Medvedi Dvor provides accommodation in Veľká Lomnica with access to a garden, barbecue facilities, as well as a... Ubytovanie Medvedi Dvor sa nachádza v meste Veľká Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartman in Time - Garage Parking

10

Apartman in Time - Garage Parking

Ubytovanie (Apartmán) Apartman in Time - Garage Parking. Ubytovanie Apartman in Time - Garage Parking sa nachádza v Poprade v Prešovskom kraji a ponúka balkón. Ubytovanie Apartman in Time - Garage Parking sa nachádza v meste Poprad (Slovensko - Prešovský kraj).

SKRI Villa Ružbachy

10

SKRI Villa Ružbachy

Ubytovanie (Privát) SKRI Villa Ružbachy. Ubytovacie zariadenie SKRI Villa Ružbachy sa nachádza v obci Vyšné Ružbachy. Ponúka bezplatné Wi-Fi, bar, spoločenskú miestnosť a záhradu. Ubytovanie SKRI Villa Ružbachy sa nachádza v meste Vyšné Ružbachy (Slovensko - Prešovský kraj).

TATRA SUITES Vila Himalaya Senior Suite 203

10

TATRA SUITES Vila Himalaya Senior Suite 203

Ubytovanie (Apartmán) TATRA SUITES Vila Himalaya Senior Suite 203. Ubytovanie TATRA SUITES Vila Himalaya Senior Suite 203 sa nachádza v Tatranskej Lomnici. Ubytovanie TATRA SUITES Vila Himalaya Senior Suite 203 sa nachádza v meste Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj).

Domek

10

Domek

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Domek. Domek sa nachádza v obci Reľov. Ubytovanie ponúka výhľad do záhrady. V tomto dovolenkovom môžu hostia využívať terasu a 2 spálne. Ubytovanie Domek sa nachádza v meste Reľov (Slovensko - Prešovský kraj).

TatryView Apartments by KingDubaj PREMIUM

10

TatryView Apartments by KingDubaj PREMIUM

Ubytovanie (Apartmány) TatryView Apartments by KingDubaj PREMIUM. Ubytovacie zariadenie TatryView Apartments by KingDubaj PREMIUM sa nachádza vo Veľkej Lomnici a ponúka terasu. Ubytovanie TatryView Apartments by KingDubaj PREMIUM sa nachádza v meste Veľká Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartmán Hrebienok, Vysoké Tatry

10

Apartmán Hrebienok, Vysoké Tatry

Ubytovanie (Apartmány) Apartmán Hrebienok, Vysoké Tatry. Apartmán Hrebienok, Vysoké Tatry sa nachádza vo Vysokých Tatrách 6 km od Lomnického štítu a 7 km od Gerlachovského štítu. Ubytovanie Apartmán Hrebienok, Vysoké Tatry sa nachádza v meste Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj).

CHATA PANORAMA DOMAŠA

10

CHATA PANORAMA DOMAŠA

Ubytovanie (Vily) CHATA PANORAMA DOMAŠA. CHATA PANORAMA DOMAŠA sa nachádza v rekreačnej oblasti Valkov v Prešovskom kraji a ponúka balkón a výhľad na jazero. Ubytovanie CHATA PANORAMA DOMAŠA sa nachádza v meste Valkov (Slovensko - Prešovský kraj).

chata-cabina

10

chata-cabina

Ubytovanie (Kemping) chata-cabina. Situated in Dravce, 43 km from Bukowina Tatrzańska, chata-cabina features a garden and free WiFi. Ubytovanie chata-cabina sa nachádza v meste Dravce (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartment A&B Poprad

10

Apartment A&B Poprad

Ubytovanie (Apartmány) Apartment A&B Poprad. Featuring city views, Apartment A&B Poprad features accommodation with a balcony and a kettle, around 300 metres from Poprad Ice Stadium. Ubytovanie Apartment A&B Poprad sa nachádza v meste Poprad (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartman Kristof

10

Apartman Kristof

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Kristof. Apartmán Kristof sa nachádza v Tatranskej Lomnici, 3,2 km od jej centra a 2,7 km od lyžiarskeho strediska Jamy. Ubytovanie Apartman Kristof sa nachádza v meste Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Apartman Kristof má celkové hodnotenie 10. Pre Apartmán Apartman Kristof momentálne evidujeme 21 recenzií.

Spillenberg House

10

Spillenberg House

Ubytovanie (Vily) Spillenberg House. Táto vila sa nachádza v Levoči, zapísanej na zozname chránených pamiatok UNESCO, 100 metrov od katedrály sv. Jakuba a 14 km od Spišského hradu. Ubytovanie Spillenberg House sa nachádza v meste Levoča (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Spillenberg House má celkové hodnotenie 10. Pre Vily Spillenberg House momentálne evidujeme 7 recenzií.

Apartmány Lucia

10

Apartmány Lucia

Ubytovanie Apartmány Lucia. Apartmány Lucia has quiet street views, free WiFi and free private parking, situated in Poprad, 28 km from Strbske Pleso Lake. Ubytovanie Apartmány Lucia sa nachádza v meste Poprad (Slovensko - Prešovský kraj).

Tatras Apartment

10

Tatras Apartment

Ubytovanie Tatras Apartment. Offering garden views, Tatras Apartment is an accommodation set in Poprad, 27 km from Strbske Pleso Lake and 33 km from Dobsinska Ice Cave. Ubytovanie Tatras Apartment sa nachádza v meste Poprad (Slovensko - Prešovský kraj).

Vila Mima

10

Vila Mima

Ubytovanie Vila Mima. Located just 22 km from Strbske Pleso Lake, Vila Mima provides accommodation in Nová Lesná with access to a garden, a shared lounge, as well as a shared... Ubytovanie Vila Mima sa nachádza v meste Nová Lesná (Slovensko - Prešovský kraj).

Tatra diamond appartement

10

Tatra diamond appartement

Ubytovanie Tatra diamond appartement. Offering a shared lounge and garden view, Tatra diamond appartement is situated in Poprad, 30 km from Strbske Pleso Lake and 32 km from Dobsinska Ice Cave. Ubytovanie Tatra diamond appartement sa nachádza v meste Poprad (Slovensko - Prešovský kraj).

Vila Kotlina - High Tatras 2023

10

Vila Kotlina - High Tatras 2023

Ubytovanie Vila Kotlina - High Tatras 2023. Vila Kotlina - High Tatras 2023 has mountain views, free WiFi and free private parking, situated in Vysoké Tatry, 8.2 km from Treetop Walk. Ubytovanie Vila Kotlina - High Tatras 2023 sa nachádza v meste Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj).