Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto GrančPetrovce

V meste GrančPetrovce (Slovensko) máme celkom 0 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v regióne Prešovský kraj

Najlepšie ubytovanie v hoteloch regióne Prešovský kraj

Happy Guests apartment

10

Happy Guests apartment

Ubytovanie (Apartmán) Happy Guests apartment. Apartmán Happy Guests sa nachádza v Poprade, 1,3 km od zimného štadióna. Ponúka záhradu, Wi-Fi zdarma, spoločnú kuchyňu a bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Happy Guests apartment sa nachádza v meste Poprad (Slovensko - Prešovský kraj).

Byt Pod Lesom

10

Byt Pod Lesom

Ubytovanie (Apartmán) Byt Pod Lesom. Ubytovacie zariadenie Byt Pod Lesom sa nachádza vo Vysokých Tatrách a ponúka bezplatné Wi-Fi a výhľad na hory. Ubytovanie Byt Pod Lesom sa nachádza v meste Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartmán Leda, Starý Smokovec

10

Apartmán Leda, Starý Smokovec

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Leda, Starý Smokovec. Apartmán Leda, Starý Smokovec sa nachádza v Starom Smokovci a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, výhľadom do záhrady, barom, záhradou a terasou. Ubytovanie Apartmán Leda, Starý Smokovec sa nachádza v meste Starý Smokovec (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartmán Patris 40

10

Apartmán Patris 40

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Patris 40. Apartmán Patris 40 sa nachádza v Tatranskej Štrbe. Ubytovanie je vzdialené 17 km od mesta Vysoké Tatry. Ubytovanie Apartmán Patris 40 sa nachádza v meste Tatranska Strba (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartment No.35

10

Apartment No.35

Ubytovanie (Apartmán) Apartment No.35. Ubytovacie zariadenie Apartment No.35 sa nachádza vo Vysokých Tatrách, 5 km od Gerlachovského štítu, a ponúka ubytovanie s kuchyňou. Ubytovanie Apartment No.35 sa nachádza v meste Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj).

Villa in High Tatras Residence VDV

10

Villa in High Tatras Residence VDV

Ubytovanie (Vila) Villa in High Tatras Residence VDV. Ubytovacie zariadenie Villa in High Tatras Residence VDV sa nachádza v Novej Lesnej a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, terasou a kompletne vybavenou... Ubytovanie Villa in High Tatras Residence VDV sa nachádza v meste Nová Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Villa in High Tatras Residence VDV má celkové hodnotenie 10. Pre Vila Villa in High Tatras Residence VDV momentálne evidujeme 10 recenzií.

G88 RESIDENCE

10

G88 RESIDENCE

Ubytovanie (Penzión) G88 RESIDENCE. Set in Veľká Lomnica, G88 RESIDENCE has a garden, shared lounge, terrace, and free WiFi. The guest house has ski storage space. Ubytovanie G88 RESIDENCE sa nachádza v meste Veľká Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie G88 RESIDENCE má celkové hodnotenie 10. Pre Penzión G88 RESIDENCE momentálne evidujeme 6 recenzií.

Mlynica Apartmant

10

Mlynica Apartmant

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Mlynica Apartmant. Set in Mlynica in the Prešovský kraj region, Mlynica Apartmant has a terrace and garden views. Ubytovanie Mlynica Apartmant sa nachádza v meste Mlynica (Slovensko - Prešovský kraj).

Downtown apartment Darinka

10

Downtown apartment Darinka

Ubytovanie (Apartmány) Downtown apartment Darinka. Ubytovacie zariadenie Downtown apartment Darinka sa nachádza v Poprade necelý 1 km od Zimného štadióna mesta Poprad a 5 minút chôdze od Námestia sv. Ubytovanie Downtown apartment Darinka sa nachádza v meste Poprad (Slovensko - Prešovský kraj).

Tatranský Zrub

10

Tatranský Zrub

Ubytovanie (Horská chata) Tatranský Zrub. Ubytovacie zariadenie Tatranský Zrub sa nachádza v Novej Lesnej a ponúka záhradu, gril a terasu. Ubytovanie je vzdialené 26 km od obce Tatranská Bukovina. Ubytovanie Tatranský Zrub sa nachádza v meste Nová Lesná (Slovensko - Prešovský kraj).

Privát Kamila

10

Privát Kamila

Ubytovanie (Privát) Privát Kamila. Situated in Nová Lesná, 27 km from Bukowina Tatrzańska, Privát Kamila features a garden and free WiFi. Ubytovanie Privát Kamila sa nachádza v meste Nová Lesná (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartmány ANJA

10

Apartmány ANJA

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány ANJA. Boasting garden views, Apartmány ANJA features accommodation with a balcony and a kettle, around 16 km from Gerlach peak. Ubytovanie Apartmány ANJA sa nachádza v meste Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj).

Chata pod Rogową Apartamenty

10

Chata pod Rogową Apartamenty

Ubytovanie (Apartmány) Chata pod Rogową Apartamenty. Ubytovanie Chata pod Rogową Apartamenty sa nachádza v obci Javorina v Prešovskom kraji a ponúka ubytovanie s bezplatným súkromným parkoviskom. Ubytovanie Chata pod Rogową Apartamenty sa nachádza v meste Javorina (Slovensko - Prešovský kraj).

Chata Zdiarka 4M

10

Chata Zdiarka 4M

Ubytovanie (Horské chaty) Chata Zdiarka 4M. Ubytovanie Chata Zdiarka 4M sa nachádza v obi Ždiar v Prešovskom kraji a ponúka terasu a výhľad do záhrady. Ubytovanie Chata Zdiarka 4M sa nachádza v meste Ždiar (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartment 55 Tatry

10

Apartment 55 Tatry

Ubytovanie (Apartmán) Apartment 55 Tatry. Ubytovanie Apartmán 55 Tatry sa nachádza vo Veľkom Slavkove. Obec Tatranská Bukovina je od ubytovania vzdialená 27 km. Ubytovanie Apartment 55 Tatry sa nachádza v meste Veľký Slavkov (Slovensko - Prešovský kraj).

Vila Valentina

10

Vila Valentina

Ubytovanie (Apartmány) Vila Valentina. Ubytovacie zariadenie Vila Valentina sa nachádza vo Veľkej Lomnici 28 km od obce Tatranská Bukovina a ponúka spoločenskú miestnosť a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Vila Valentina sa nachádza v meste Veľká Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj).

Grand Chalet Stará Lesná

10

Grand Chalet Stará Lesná

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Grand Chalet Stará Lesná. Ubytovacie zariadenie Grand Chalet Stará Lesná sa nachádza v Starej Lesnej v Prešovskom kraji a ponúka terasu a výhľad do záhrady. Ubytovanie Grand Chalet Stará Lesná sa nachádza v meste Stará Lesná (Slovensko - Prešovský kraj).

Panoramatický apartmán Tatry

10

Panoramatický apartmán Tatry

Ubytovanie (Apartmány) Panoramatický apartmán Tatry. Panoramatický apartmán Tatry is located in Nová Lesná. Ubytovanie Panoramatický apartmán Tatry sa nachádza v meste Nová Lesná (Slovensko - Prešovský kraj).

Štýlový Apartmán Zemplínska

10

Štýlový Apartmán Zemplínska

Ubytovanie (Apartmány) Štýlový Apartmán Zemplínska. Štýlový Apartmán Zemplínska is set in Prešov. The accommodation is 49 km from Muszyna. Ubytovanie Štýlový Apartmán Zemplínska sa nachádza v meste Prešov (Slovensko - Prešovský kraj).

AC Cactus Luxury Villa High Tatras private Wellness

10

AC Cactus Luxury Villa High Tatras private Wellness

Ubytovanie (Vily) AC Cactus Luxury Villa High Tatras private Wellness. Ubytovacie zariadenie AC Cactus Luxury Villa High Tatras private Wellness sa nachádza vo Veľkej Lomnici a ponúka vírivku. Ubytovanie AC Cactus Luxury Villa High Tatras private Wellness sa nachádza v meste Veľká Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartmany Tatrio

10

Apartmany Tatrio

Ubytovanie (Apartmány) Apartmany Tatrio. Apartmány Tatrio sa nachádzajú v obci Mlynčeky a ponúkajú klimatizované ubytovanie so súkromným bazénom. Mesto Szczawnica je od ubytovania vzdialené 29 km. Ubytovanie Apartmany Tatrio sa nachádza v meste Mlynčeky (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartman in Time - Garage Parking

10

Apartman in Time - Garage Parking

Ubytovanie (Apartmán) Apartman in Time - Garage Parking. Ubytovanie Apartman in Time - Garage Parking sa nachádza v Poprade v Prešovskom kraji a ponúka balkón. Ubytovanie Apartman in Time - Garage Parking sa nachádza v meste Poprad (Slovensko - Prešovský kraj).

SKRI Villa Ružbachy

10

SKRI Villa Ružbachy

Ubytovanie (Privát) SKRI Villa Ružbachy. Ubytovacie zariadenie SKRI Villa Ružbachy sa nachádza v obci Vyšné Ružbachy. Ponúka bezplatné Wi-Fi, bar, spoločenskú miestnosť a záhradu. Ubytovanie SKRI Villa Ružbachy sa nachádza v meste Vyšné Ružbachy (Slovensko - Prešovský kraj).

TATRA SUITES Vila Himalaya Senior Suite 203

10

TATRA SUITES Vila Himalaya Senior Suite 203

Ubytovanie (Apartmán) TATRA SUITES Vila Himalaya Senior Suite 203. Ubytovanie TATRA SUITES Vila Himalaya Senior Suite 203 sa nachádza v Tatranskej Lomnici. Ubytovanie TATRA SUITES Vila Himalaya Senior Suite 203 sa nachádza v meste Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj).

Domek

10

Domek

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Domek. Domek sa nachádza v obci Reľov. Ubytovanie ponúka výhľad do záhrady. V tomto dovolenkovom môžu hostia využívať terasu a 2 spálne. Ubytovanie Domek sa nachádza v meste Reľov (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartman Kristof

10

Apartman Kristof

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Kristof. Apartmán Kristof sa nachádza v Tatranskej Lomnici, 3,2 km od jej centra a 2,7 km od lyžiarskeho strediska Jamy. Ubytovanie Apartman Kristof sa nachádza v meste Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Apartman Kristof má celkové hodnotenie 10. Pre Apartmán Apartman Kristof momentálne evidujeme 21 recenzií.

Spillenberg House

10

Spillenberg House

Ubytovanie (Vily) Spillenberg House. Táto vila sa nachádza v Levoči, zapísanej na zozname chránených pamiatok UNESCO, 100 metrov od katedrály sv. Jakuba a 14 km od Spišského hradu. Ubytovanie Spillenberg House sa nachádza v meste Levoča (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Spillenberg House má celkové hodnotenie 10. Pre Vily Spillenberg House momentálne evidujeme 7 recenzií.

TatryView Apartments by KingDubaj PREMIUM

10

TatryView Apartments by KingDubaj PREMIUM

Ubytovanie (Apartmány) TatryView Apartments by KingDubaj PREMIUM. Ubytovacie zariadenie TatryView Apartments by KingDubaj PREMIUM sa nachádza vo Veľkej Lomnici a ponúka terasu. Ubytovanie TatryView Apartments by KingDubaj PREMIUM sa nachádza v meste Veľká Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartmán Hrebienok, Vysoké Tatry

10

Apartmán Hrebienok, Vysoké Tatry

Ubytovanie (Apartmány) Apartmán Hrebienok, Vysoké Tatry. Apartmán Hrebienok, Vysoké Tatry sa nachádza vo Vysokých Tatrách 6 km od Lomnického štítu a 7 km od Gerlachovského štítu. Ubytovanie Apartmán Hrebienok, Vysoké Tatry sa nachádza v meste Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj).

CHATA PANORAMA DOMAŠA

10

CHATA PANORAMA DOMAŠA

Ubytovanie (Vily) CHATA PANORAMA DOMAŠA. CHATA PANORAMA DOMAŠA sa nachádza v rekreačnej oblasti Valkov v Prešovskom kraji a ponúka balkón a výhľad na jazero. Ubytovanie CHATA PANORAMA DOMAŠA sa nachádza v meste Valkov (Slovensko - Prešovský kraj).

chata-cabina

10

chata-cabina

Ubytovanie (Kemping) chata-cabina. Situated in Dravce, 43 km from Bukowina Tatrzańska, chata-cabina features a garden and free WiFi. Ubytovanie chata-cabina sa nachádza v meste Dravce (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartment A&B Poprad

10

Apartment A&B Poprad

Ubytovanie (Apartmány) Apartment A&B Poprad. Featuring city views, Apartment A&B Poprad features accommodation with a balcony and a kettle, around 300 metres from Poprad Ice Stadium. Ubytovanie Apartment A&B Poprad sa nachádza v meste Poprad (Slovensko - Prešovský kraj).

ARIETES MARMONT Apartmány ****

10

ARIETES MARMONT Apartmány ****

Ubytovanie (Apartmány) ARIETES MARMONT Apartmány ****. Located in Tatranska Strba, 29 km from Bukowina Tatrzańska, ARIETES MARMONT Apartmány **** provides a garden and free WiFi. Ubytovanie ARIETES MARMONT Apartmány **** sa nachádza v meste Tatranska Strba (Slovensko - Prešovský kraj).

Tatra billetee apartmán s luxusným výhľadom na VysokéTatry a súkromným wellness

10

Tatra billetee apartmán s luxusným výhľadom na VysokéTatry a súkromným wellness

Ubytovanie (Apartmán) Tatra billetee apartmán s luxusným výhľadom na VysokéTatry a súkromným wellness. Ubytovanie Tatra billetee apartmán s luxusným výhľadom na VysokéTatry a súkromným wellness s terasou a klimatizáciou sa nachádza v Poprade 2,9 km od... Ubytovanie Tatra billetee apartmán s luxusným výhľadom na VysokéTatry a súkromným wellness sa nachádza v meste Poprad (Slovensko - Prešovský kraj).

TATRA SUITES Vila Himalaya Senior Suite 201

10

TATRA SUITES Vila Himalaya Senior Suite 201

Ubytovanie (Apartmán) TATRA SUITES Vila Himalaya Senior Suite 201. Ubytovacie zariadenie TATRA SUITES Vila Himalaya Senior Suite 201 so saunou sa nachádza v Tatranskej Lomnici. Ubytovanie TATRA SUITES Vila Himalaya Senior Suite 201 sa nachádza v meste Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj).

Kino Strba Apartments

10

Kino Strba Apartments

Ubytovanie (Vila) Kino Strba Apartments. Ubytovacie zariadenie Kino Štrba Apartments so saunou sa nachádza v Tatranskej Štrbe. Ubytovanie je vzdialené 29 km od obce Tatranská Bukovina. Ubytovanie Kino Strba Apartments sa nachádza v meste Tatranska Strba (Slovensko - Prešovský kraj).

TATRA SUITES Penzión Deforte Star View 302

10

TATRA SUITES Penzión Deforte Star View 302

Ubytovanie (Apartmán) TATRA SUITES Penzión Deforte Star View 302. Ubytovacie zariadenie TATRA SUITES Penzión Deforte Star View 302 sa nachádza v Poprade, 800 metrov od zimného štadióna a necelý 1 km od aquaparku Aquacity... Ubytovanie TATRA SUITES Penzión Deforte Star View 302 sa nachádza v meste Poprad (Slovensko - Prešovský kraj).

Penzión SNOW

10

Penzión SNOW

Ubytovanie (Penzión) Penzión SNOW. Penzión SNOW sa nachádza v Tatranskej Štrbe a ponúka spoločenskú miestnosť, záhradu, terasu a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet dostupné vo všetkých... Ubytovanie Penzión SNOW sa nachádza v meste Tatranska Strba (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartman Patris 33

10

Apartman Patris 33

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Patris 33. Apartmán Patris 33 vám ponúka ubytovanie s balkónom a bezplatným Wi-Fi v obci Tatranská Štrba. Apartmán má výhľad na hory a od Popradu je vzdialený 19 km. Ubytovanie Apartman Patris 33 sa nachádza v meste Tatranska Strba (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Apartman Patris 33 má celkové hodnotenie 10. Pre Apartmán Apartman Patris 33 momentálne evidujeme 43 recenzií.

Pillow House Tatras

10

Pillow House Tatras

Ubytovanie (Horská chata) Pillow House Tatras. Horská chata Pillow House Tatras sa nachádza v obci Stará Lesná a ponúka gril a terasu. Od Tatranskej Lomnice je vzdialená 5 km a má výhľad na hory. Ubytovanie Pillow House Tatras sa nachádza v meste Stará Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Pillow House Tatras má celkové hodnotenie 10. Pre Horská chata Pillow House Tatras momentálne evidujeme 13 recenzií.

Magic Tatry

10

Magic Tatry

Ubytovanie (Apartmán) Magic Tatry. Apartmán Magic Tatry s výhľadom na mesto vám ponúka ubytovanie s balkónom a rýchlovarnou kanvicou, približne 10 km od Gerlachovského štítu a Lomnického... Ubytovanie Magic Tatry sa nachádza v meste Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Magic Tatry má celkové hodnotenie 10. Pre Apartmán Magic Tatry momentálne evidujeme 35 recenzií.

Luxury apartmán Rupp

10

Luxury apartmán Rupp

Ubytovanie (Horské chaty) Luxury apartmán Rupp. Luxury apartmán Rupp is situated in Ždiar. The accommodation is 7 km from Belianska Cave, and guests benefit from private parking available on site and... Ubytovanie Luxury apartmán Rupp sa nachádza v meste Ždiar (Slovensko - Prešovský kraj).

Trio Apartmány - Vila Kollár

10

Trio Apartmány - Vila Kollár

Ubytovanie (Apartmány) Trio Apartmány - Vila Kollár. Ubytovacie zariadenie Trio Apartmány - Vila Kollár sa nachádza vo Vysokých Tatrách 7 km od Lomnického štítu. Ubytovanie Trio Apartmány - Vila Kollár sa nachádza v meste Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartman Rupp

10

Apartman Rupp

Ubytovanie (Apartmány) Apartman Rupp. Apartman Rupp is located in Ždiar. Providing complimentary private parking, the apartment is 7 km from Belianska Cave. Ubytovanie Apartman Rupp sa nachádza v meste Ždiar (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartmán Maco - Štrbské Pleso - Ovruč

10

Apartmán Maco - Štrbské Pleso - Ovruč

Ubytovanie (Apartmány) Apartmán Maco - Štrbské Pleso - Ovruč. Apartmán Maco - Štrbské Pleso - Ovruč is situated in Vysoké Tatry, 8 km from Gerlach peak and 14 km from Lomnicky peak, in an area where hiking can be... Ubytovanie Apartmán Maco - Štrbské Pleso - Ovruč sa nachádza v meste Štrbské Pleso (Slovensko - Prešovský kraj).

Chalupa Lieskovec

10

Chalupa Lieskovec

Ubytovanie (Horská chata) Chalupa Lieskovec. Chalupa Lieskovec sa nachádza v Tatranskej Štrbe a ponúka spoločenskú miestnosť a terasu. Ubytovanie Chalupa Lieskovec sa nachádza v meste Tatranska Strba (Slovensko - Prešovský kraj).

Cosy apartment in an excellent location

10

Cosy apartment in an excellent location

Ubytovanie (Apartmán) Cosy apartment in an excellent location. Ubytovanie Cosy apartment in an excellent location sa nachádza vo Veľkej Lomnici a ponúka vaňu s tryskami. Ubytovanie Cosy apartment in an excellent location sa nachádza v meste Veľká Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartmán CAHM

10

Apartmán CAHM

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán CAHM. Apartmán CAHM sa nachádza vo Veľkej Lomnici a ponúka záhradu a terasu. Obec Tatranská Bukovina je od ubytovania vzdialená 30 km. Ubytovanie Apartmán CAHM sa nachádza v meste Veľká Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj).