Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Nižná Boca

V meste Nižná Boca (Slovensko) máme celkom 3 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Nižná Boca

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Nižná Boca

Chalupa Bocza

10

Chalupa Bocza

Ubytovanie Chalupa Bocza. Situated in Nižná Boca, 33 km from Aquapark Tatralandia, Chalupa Bocza features accommodation with a garden, free WiFi, a shared kitchen, and full-day... Ubytovanie Chalupa Bocza sa nachádza v meste Nižná Boca (Slovensko - Žilinský kraj).

Traditional cozy cottage BOCANKA

10

Traditional cozy cottage BOCANKA

Ubytovanie Traditional cozy cottage BOCANKA. Offering a garden and quiet street view, Traditional cozy cottage BOCANKA is located in Nižná Boca, 33 km from Aquapark Tatralandia and 35 km from... Ubytovanie Traditional cozy cottage BOCANKA sa nachádza v meste Nižná Boca (Slovensko - Žilinský kraj).

Stará Zvonica

9,4

Stará Zvonica

Ubytovanie (Penzión) Stará Zvonica. Ubytovanie Stará Zvonica sa nachádza v obci Nižná Boca a ponúka reštauráciu, bar, spoločenskú miestnosť a terasu. Ubytovanie Stará Zvonica sa nachádza v meste Nižná Boca (Slovensko - Žilinský kraj).

Chata Boca

8,9

Chata Boca

Ubytovanie (Horská chata) Chata Boca. Chata Boca sa nachádza v obci Nižná Boca. Je z nej výhľad do záhrady a na hory. Ubytovanie Chata Boca sa nachádza v meste Nižná Boca (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Chata Boca má celkové hodnotenie 8,9. Pre Horská chata Chata Boca momentálne evidujeme 9 recenzií.

penzion Stará Škola

8,4

penzion Stará Škola

Ubytovanie (Apartmány) penzion Stará Škola. Offering river views, penzion Stará Škola in Nižná Boca offers accommodation, a garden and a terrace. Ubytovanie penzion Stará Škola sa nachádza v meste Nižná Boca (Slovensko - Žilinský kraj).

Chata Simon

Chata Simon

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata Simon. Chata Simon sa nachádza v obci Nižná Boca v Žilinskom kraji a ponúka balkón a výhľad do záhrady. Ubytovanie je vzdialené 28 km od Štrbského Plesa. Ubytovanie Chata Simon sa nachádza v meste Nižná Boca (Slovensko - Žilinský kraj).

Penzión na Hálni

Penzión na Hálni

Ubytovanie (Apartmány) Penzión na Hálni. Set in Nižná Boca, 39 km from Vysoké Tatry, Penzión na Hálni offers a garden and free WiFi. Ubytovanie Penzión na Hálni sa nachádza v meste Nižná Boca (Slovensko - Žilinský kraj).

Drevenica HeLeHuLu

Drevenica HeLeHuLu

Ubytovanie (Horská chata) Drevenica HeLeHuLu. Drevenica HeLeHuLu sa nachádza v obci Nižná Boca v Žilinskom kraji. Ubytovanie Drevenica HeLeHuLu sa nachádza v meste Nižná Boca (Slovensko - Žilinský kraj). Pre Horská chata Drevenica HeLeHuLu nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Nižná Boca

Mesto Nižná Boca sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 3 hotelov a ubytovanie v meste Nižná Boca.