Hľadať

Ubytovanie

Stará Zvonica Penzión

Nižná Boca 651, 032 34 Nižná Boca, Slovensko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Penzión) Stará Zvonica. Ubytovanie Stará Zvonica sa nachádza v obci Nižná Boca a ponúka reštauráciu, bar, spoločenskú miestnosť a terasu. Ubytovanie Stará Zvonica sa nachádza v meste Nižná Boca (Slovensko - Žilinský kraj).

Popis ubytovania Stará Zvonica

Každý deň sa v penzióne podávajú kontinentálne raňajky. Priamo v obci Nižná Boca a okolí sa môžete venovať rôznym aktivitám, napríklad lyžovaniu a cyklistike. Vo všetkých ubytovacích jednotkách je k dispozícii priestor na posedenie a súkromnú kúpeľňu so sprchovacím kútom. Nechýbajú v nich uteráky a posteľná bielizeň. Letisko Poprad-Tatry, ktoré je k ubytovaniu Stará Zvonica najbližšie, sa nachádza vo vzdialenosti 37 km. Zakopané je od penziónu vzdialené 41 km a Štrbské Pleso 29 km. Toto ubytovanie s výhľadom na hory má detské ihrisko. Ubytovanie Stará Zvonica sa nachádza v obci Nižná Boca a ponúka reštauráciu, bar, spoločenskú miestnosť a terasu. K vybaveniu patrí satelitná TV s plochou obrazovkou a trezor.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

  • Bar

Iná ubytovanie v meste Nižná Boca

Chata Boca

8,9

Chata Boca

Ubytovanie (Horská chata) Chata Boca. Chata Boca sa nachádza v obci Nižná Boca. Je z nej výhľad do záhrady a na hory. Ubytovanie Chata Boca sa nachádza v meste Nižná Boca (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Chata Boca má celkové hodnotenie 8,9. Pre Horská chata Chata Boca momentálne evidujeme 9 recenzií.

penzion Stará Škola

8,4

penzion Stará Škola

Ubytovanie (Apartmány) penzion Stará Škola. Offering river views, penzion Stará Škola in Nižná Boca offers accommodation, a garden and a terrace. Ubytovanie penzion Stará Škola sa nachádza v meste Nižná Boca (Slovensko - Žilinský kraj).

Chata Simon

Chata Simon

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata Simon. Chata Simon sa nachádza v obci Nižná Boca v Žilinskom kraji a ponúka balkón a výhľad do záhrady. Ubytovanie je vzdialené 28 km od Štrbského Plesa. Ubytovanie Chata Simon sa nachádza v meste Nižná Boca (Slovensko - Žilinský kraj).

Penzión na Hálni

Penzión na Hálni

Ubytovanie (Apartmány) Penzión na Hálni. Set in Nižná Boca, 39 km from Vysoké Tatry, Penzión na Hálni offers a garden and free WiFi. Ubytovanie Penzión na Hálni sa nachádza v meste Nižná Boca (Slovensko - Žilinský kraj).

Drevenica HeLeHuLu

Drevenica HeLeHuLu

Ubytovanie (Horská chata) Drevenica HeLeHuLu. Drevenica HeLeHuLu sa nachádza v obci Nižná Boca v Žilinskom kraji. Ubytovanie Drevenica HeLeHuLu sa nachádza v meste Nižná Boca (Slovensko - Žilinský kraj). Pre Horská chata Drevenica HeLeHuLu nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.