Hľadať

Ubytovanie

Chata Simon Dovolenkový dom

Nižná Boca 630, 032 34 Nižná Boca, Slovensko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata Simon. Chata Simon sa nachádza v obci Nižná Boca v Žilinskom kraji a ponúka balkón a výhľad do záhrady. Ubytovanie je vzdialené 28 km od Štrbského Plesa. Ubytovanie Chata Simon sa nachádza v meste Nižná Boca (Slovensko - Žilinský kraj).

Popis ubytovania Chata Simon

Tento dovolenkový dom má 3 spálne, kuchyňu s umývačkou riadu a mikrovlnnou rúrou, priestor na posedenie a 1 kúpeľňu so sprchovacím kútom. Chata Simon sa nachádza v obci Nižná Boca v Žilinskom kraji a ponúka balkón a výhľad do záhrady. K dispozícii sú uteráky a posteľná bielizeň. Počas pobytu v dovolenkovom dome môžete využívať terasu. Mesto Zakopané je vzdialené 39 km a obec Tatranská Bukovina 49 km od ubytovania Chata Simon. K vybaveniu patrí TV s plochou obrazovkou. Na mieste môžete využívať súkromné parkovisko a bezplatné Wi-Fi. Najbližšie letisko je Letisko Poprad-Tatry, ktoré je od ubytovania vzdialené 36 km. Ubytovanie je vzdialené 28 km od Štrbského Plesa.

Iná ubytovanie v meste Nižná Boca

Stará Zvonica

9,4

Stará Zvonica

Ubytovanie (Penzión) Stará Zvonica. Ubytovanie Stará Zvonica sa nachádza v obci Nižná Boca a ponúka reštauráciu, bar, spoločenskú miestnosť a terasu. Ubytovanie Stará Zvonica sa nachádza v meste Nižná Boca (Slovensko - Žilinský kraj).

Chata Boca

8,9

Chata Boca

Ubytovanie (Horská chata) Chata Boca. Chata Boca sa nachádza v obci Nižná Boca. Je z nej výhľad do záhrady a na hory. Ubytovanie Chata Boca sa nachádza v meste Nižná Boca (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Chata Boca má celkové hodnotenie 8,9. Pre Horská chata Chata Boca momentálne evidujeme 9 recenzií.

penzion Stará Škola

8,4

penzion Stará Škola

Ubytovanie (Apartmány) penzion Stará Škola. Offering river views, penzion Stará Škola in Nižná Boca offers accommodation, a garden and a terrace. Ubytovanie penzion Stará Škola sa nachádza v meste Nižná Boca (Slovensko - Žilinský kraj).

Penzión na Hálni

Penzión na Hálni

Ubytovanie (Apartmány) Penzión na Hálni. Set in Nižná Boca, 39 km from Vysoké Tatry, Penzión na Hálni offers a garden and free WiFi. Ubytovanie Penzión na Hálni sa nachádza v meste Nižná Boca (Slovensko - Žilinský kraj).

Drevenica HeLeHuLu

Drevenica HeLeHuLu

Ubytovanie (Horská chata) Drevenica HeLeHuLu. Drevenica HeLeHuLu sa nachádza v obci Nižná Boca v Žilinskom kraji. Ubytovanie Drevenica HeLeHuLu sa nachádza v meste Nižná Boca (Slovensko - Žilinský kraj). Pre Horská chata Drevenica HeLeHuLu nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.