Hľadať

Ubytovanie

penzion Stará Škola Apartmány

nižná boca, 032 34 Nižná Boca, Slovensko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) penzion Stará Škola. Offering river views, penzion Stará Škola in Nižná Boca offers accommodation, a garden and a terrace. Ubytovanie penzion Stará Škola sa nachádza v meste Nižná Boca (Slovensko - Žilinský kraj).

Popis ubytovania penzion Stará Škola

The nearest airport is Poprad-Tatry Airport, 37 km from penzion Stará Škola. Zakopane is 41 km from the apartment, while Štrbské Pleso is 29 km from the property. Offering river views, penzion Stará Škola in Nižná Boca offers accommodation, a garden and a terrace. A fridge, an oven and stovetop are also offered in the kitchen, as well as a kettle. Fitted with a patio, the units feature a flat-screen TV and a private bathroom with shower and a hairdryer.

Iná ubytovanie v meste Nižná Boca

Stará Zvonica

9,4

Stará Zvonica

Ubytovanie (Penzión) Stará Zvonica. Ubytovanie Stará Zvonica sa nachádza v obci Nižná Boca a ponúka reštauráciu, bar, spoločenskú miestnosť a terasu. Ubytovanie Stará Zvonica sa nachádza v meste Nižná Boca (Slovensko - Žilinský kraj).

Chata Boca

8,9

Chata Boca

Ubytovanie (Horská chata) Chata Boca. Chata Boca sa nachádza v obci Nižná Boca. Je z nej výhľad do záhrady a na hory. Ubytovanie Chata Boca sa nachádza v meste Nižná Boca (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Chata Boca má celkové hodnotenie 8,9. Pre Horská chata Chata Boca momentálne evidujeme 9 recenzií.

Chata Simon

Chata Simon

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata Simon. Chata Simon sa nachádza v obci Nižná Boca v Žilinskom kraji a ponúka balkón a výhľad do záhrady. Ubytovanie je vzdialené 28 km od Štrbského Plesa. Ubytovanie Chata Simon sa nachádza v meste Nižná Boca (Slovensko - Žilinský kraj).

Penzión na Hálni

Penzión na Hálni

Ubytovanie (Apartmány) Penzión na Hálni. Set in Nižná Boca, 39 km from Vysoké Tatry, Penzión na Hálni offers a garden and free WiFi. Ubytovanie Penzión na Hálni sa nachádza v meste Nižná Boca (Slovensko - Žilinský kraj).

Drevenica HeLeHuLu

Drevenica HeLeHuLu

Ubytovanie (Horská chata) Drevenica HeLeHuLu. Drevenica HeLeHuLu sa nachádza v obci Nižná Boca v Žilinskom kraji. Ubytovanie Drevenica HeLeHuLu sa nachádza v meste Nižná Boca (Slovensko - Žilinský kraj). Pre Horská chata Drevenica HeLeHuLu nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.