Hľadať

Ubytovanie

dFive Aranyhid Park Apartman Apartmán

8220 Balatonalmádi, József Attila út 61 1/1, Maďarsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmán) dFive Aranyhid Park Apartman. DFive Aranyhid Park Apartman is located in Balatonalmádi. The accommodation is 14 km from Siófok. Ubytovanie dFive Aranyhid Park Apartman sa nachádza v meste Balatonalmádi (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 59 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania dFive Aranyhid Park Apartman

Balatonfüred is 12 km from the apartment, while Tihany is 16 km away. The accommodation is 14 km from Siófok. DFive Aranyhid Park Apartman is located in Balatonalmádi. The nearest airport is Hévíz–Balaton Airport, 75 km from dFive Aranyhid Park Apartman.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

 • Domáce zvieratá povolené
 • Bezplatné parkovisko
 • Bezplatné Wi- Fi

Vybavenie ubytovania dFive Aranyhid Park Apartman

 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia je potrebná).
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
 • Kuchyňa
 • Práčka
 • Kuchynka
 • Súkromná kúpeľňa
 • TV s plochou obrazovkou
 • Sušiak na bielizeň
 • Skladacia posteľ
 • Stojan na oblečenie
 • Klimatizácia
 • Zdarma! Domáce zvieratá sú povolené. Nebudú sa za ne účtovať žiadne poplatky.
 • Terasa
 • Pešia turistika Mimo ubytovania
 • Rybolov Mimo ubytovaniaza príplatok
 • Všetky priestory sú nefajčiarske
 • Kúrenie
 • Hasiace prístroje
 • Bezpečnostný alarm
 • V ubytovacích jednotkách a spoločných priestoroch je k dispozícii dezinfekcia rúk
 • Bežne používané predmety ako jedálne lístky, časopisy, papiere alebo perá sú odstránené z dosahu
 • Personál dodržiava bezpečnostné opatrenia vydané miestnymi úradmi
 • Priehradky alebo iné bariéry medzi hosťami a zamestnancami vo vyhradených priestoroch
 • Zavedené pravidlá fyzického odstupu
 • Hostia majú počas pobytu možnosť odmietnuť upratovaciu službu
 • Zapečatenie izieb po upratovaní až do príchodu hostí
 • Dezinfekcia izieb pred príchodom nových hostí
 • Pranie obliečok, uterákov a ostatnej bielizne v súlade s pokynmi miestnych úradov
 • Používanie čistiacich prostriedkov účinných proti koronavírusu
 • Dezinfekcia všetkých tanierov, príborov, pohárov a ďalšieho riadu
 • Dodržiavanie pravidiel fyzického odstupu v stravovacích priestoroch

Iná ubytovanie v meste Balatonalmádi

Rizling Stúdió Apartman

10

Rizling Stúdió Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Rizling Stúdió Apartman. Located in Balatonalmádi, Rizling Stúdió Apartman provides accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Rizling Stúdió Apartman sa nachádza v meste Balatonalmádi (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kriszta Residence

9,8

Kriszta Residence

Ubytovanie (Apartmán) Kriszta Residence. Located in Balatonalmádi in the Veszprem region, Kriszta Residence has a patio and garden views. Ubytovanie Kriszta Residence sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 59 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vöröskő Vendégház

9,8

Vöröskő Vendégház

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Vöröskő Vendégház. Situated in Balatonalmádi in the Veszprem region, Vöröskő Vendégház features accommodation with access to a hot tub. Ubytovanie Vöröskő Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 130 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Szabadságkilátó út 6

9,8

Szabadságkilátó út 6

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Szabadságkilátó út 6. Szabadságkilátó út 6 is situated in Balatonalmádi and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Szabadságkilátó út 6 sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Mimi Apartman

9,8

Mimi Apartman

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Mimi Apartman. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Mimi Apartman is located in Balatonalmádi. It features garden views and free WiFi. Ubytovanie Mimi Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 169 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Millennium

9,8

Villa Millennium

Ubytovanie (Bed and breakfast) Villa Millennium. Penzión Villa Millennium sa nachádza v meste Balatonalmádi. Ponúka vám bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a detské ihrisko. Na mieste nájdete bar. Ubytovanie Villa Millennium sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bella apartman Balatonalmádi

9,8

Bella apartman Balatonalmádi

Ubytovanie (Apartmán) Bella apartman Balatonalmádi. Bella apartman Balatonalmádi is set in Balatonalmádi and offers free bikes, a garden and a terrace. Ubytovanie Bella apartman Balatonalmádi sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Levendulas Apartman

9,7

Levendulas Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Levendulas Apartman. Levendulas Apartman is situated in Balatonalmádi and offers free bikes, a garden and barbecue facilities. Ubytovanie Levendulas Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Töreki Vendégház

9,7

Töreki Vendégház

Ubytovanie (Apartmány) Töreki Vendégház. Located in Balatonalmádi, 24 km from Tihany, Töreki Vendégház provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Töreki Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Szépkilátás Vendégház

9,7

Szépkilátás Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Szépkilátás Vendégház. With views of Lake Balaton, Szépkilátás Vendégház offers suites in quiet surroundings, a 15-minute walk to the lake and Balatonalmadi Train Station. Ubytovanie Szépkilátás Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 96 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Füge ház

9,7

Füge ház

Ubytovanie (Apartmán) Füge ház. Set in Balatonalmádi, Füge ház offers shared lounge, free WiFi, a 24-hour front desk, and a shared kitchen. Ubytovanie Füge ház sa nachádza v meste Balatonalmádi (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 171 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Mesgye Villa

9,7

Mesgye Villa

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Mesgye Villa. Mesgye Villa is located in Balatonalmádi and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Mesgye Villa sa nachádza v meste Balatonalmádi (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 170 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Móra Apartman

9,6

Móra Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Móra Apartman. Móra Apartman is situated in Balatonalmádi and offers a garden. The property has lake views and is 24 km from Tihany. Ubytovanie Móra Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 78 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Harmónia Vendégház

9,6

Harmónia Vendégház

Ubytovanie (Apartmán) Harmónia Vendégház. Harmónia Vendégház features accommodation with a garden and free WiFi, and is situated in Balatonalmádi. Ubytovanie Harmónia Vendégház sa nachádza v meste Balatonalmádi (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa 21 Boutique Rooms

9,6

Villa 21 Boutique Rooms

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Villa 21 Boutique Rooms. Offering a garden, Villa 21 boutique rooms features accommodation in Balatonalmádi. Complimentary WiFi is provided. Ubytovanie Villa 21 Boutique Rooms sa nachádza v meste Balatonalmádi (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Casa Montana

9,6

Casa Montana

Ubytovanie (Apartmány) Casa Montana. Ubytovanie Casa Montana sa nachádza v meste Balatonalmádi, 25 km od obce Tihany. Ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Casa Montana sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 53 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Balatoni nyaraló

9,6

Balatoni nyaraló

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Balatoni nyaraló. Balatoni nyaraló is located in Balatonalmádi and offers a shared lounge, a garden and a terrace. The air-conditioned accommodation is 23 km from Tihany. Ubytovanie Balatoni nyaraló sa nachádza v meste Balatonalmádi (Maďarsko - Vesprém).

Azur Villa

9,5

Azur Villa

Ubytovanie (Penzión) Azur Villa. Set in Balatonalmádi, Azur Villa features a garden. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytovanie Azur Villa sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 103 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hunyadi Villa

9,4

Hunyadi Villa

Ubytovanie (Apartmán) Hunyadi Villa. Hunyadi Villa is located in Balatonalmádi and offers a restaurant, a garden and a terrace. The air-conditioned accommodation is 23 km from Tihany. Ubytovanie Hunyadi Villa sa nachádza v meste Balatonalmádi (Maďarsko - Vesprém).

Balaton Apartman

9,4

Balaton Apartman

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Balaton Apartman. Balaton Apartman is set in Balatonalmádi and offers free bikes, a garden and water sports facilities. Ubytovanie Balaton Apartman sa nachádza v meste Balatonalmádi (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bogi Apartman

9,4

Bogi Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Bogi Apartman. Located in Balatonalmádi, 24 km from Tihany, Bogi Apartman provides a garden and free WiFi. A barbecue can be found at the apartment, along with a terrace. Ubytovanie Bogi Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Nádfedeles Apartmanház

9,3

Nádfedeles Apartmanház

Ubytovanie (Apartmán) Nádfedeles Apartmanház. Offering panoramic views over the Balaton Lake from its terraces, Nádfedeles Apartmanház is located 1000 metres from the beach in Balatonalmádi. Ubytovanie Nádfedeles Apartmanház sa nachádza v meste Balatonalmádi (Maďarsko - Vesprém).

Kazinczy Apartman

9,3

Kazinczy Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Kazinczy Apartman. Apartmán Kazinczy ponúka ubytovanie v meste Balatonalmádi, 15 km od Siófoku a 13 km od mesta Balatonfüred. Ubytovanie Kazinczy Apartman sa nachádza v meste Balatonalmádi (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 69 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Clariss

9,3

Hotel Clariss

Ubytovanie (Hotel) Hotel Clariss. Ubytovacie zariadenie Hotel Clariss sa nachádza v meste Balatonalmádi a ponúka záhradu, terasu a bazén. K dispozícii je bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Hotel Clariss sa nachádza v meste Balatonalmádi (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 69 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Csillag Villa

9,3

Csillag Villa

Ubytovanie (Apartmány) Csillag Villa. Vila Csillag sa nachádza sa v meste Balatonalmádi. Ponúka ubytovanie s grilom a bezplatné Wi-Fi. Ubytovacie jednotky sú klimatizované. Ubytovanie Csillag Villa sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Duplex Apartman

9,3

Duplex Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Duplex Apartman. Ubytovanie Duplex Apartman sa nachádza v meste Balatonalmádi a ponúka kuchyňu a výhľad na hory. Dostupné je bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Duplex Apartman sa nachádza v meste Balatonalmádi (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 78 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Csendeskert Apartments

9,3

Csendeskert Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Csendeskert Apartments. Situated in Balatonalmádi, 24 km from Tihany, Csendeskert Apartments features a garden and free WiFi. Ubytovanie Csendeskert Apartments sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

HarmonyHouse

9,2

HarmonyHouse

Ubytovanie (Dovolenkový dom) HarmonyHouse. HarmonyHouse is situated in Balatonalmádi and offers a fitness centre, a shared lounge and a garden. Ubytovanie HarmonyHouse sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 149 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Cseresznyés Apartman

9,2

Cseresznyés Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Cseresznyés Apartman. Located in Balatonalmádi, 24 km from Tihany, Cseresznyés Apartman provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Cseresznyés Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 53 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Diós Apartman

9,2

Diós Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Diós Apartman. Featuring an outdoor pool and pool views, Diós Apartman is located in Balatonalmádi. Ubytovanie Diós Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Stan és Panzió

9,2

Stan és Panzió

Ubytovanie (Bed and breakfast) Stan és Panzió. Ubytovanie Stan és Panzió sa nachádza v meste Balatonalmádi, 100 metrov od brehu jazera Balaton. Ponúka bezplatný prístup do sauny a vírivky. Ubytovanie Stan és Panzió sa nachádza v meste Balatonalmádi (Maďarsko - Vesprém).

KOI Apartman

9,2

KOI Apartman

Ubytovanie (Apartmány) KOI Apartman. Ubytovanie KOI Apartman sa nachádza v meste Balatonalmádi, 24 km od mesta Tihany. Ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie KOI Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Sebestyén Apartments

9,2

Villa Sebestyén Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Villa Sebestyén Apartments. Ubytovanie Villa Sebestyén Apartments sa nachádza v meste Balatonalmádi a ponúka ubytovacie jednotky s bezplatným Wi-Fi a záhradu s grilom. Ubytovanie Villa Sebestyén Apartments sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Márta Apartman

9,1

Márta Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Márta Apartman. Tento klimatizovaný apartmán má terasu a záhradu s grilom a slnečnou terasou. Nachádza sa v meste Balatonalmádi, 16 km od Siófoku. Ubytovanie Márta Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kővirág Vendégház

9,1

Kővirág Vendégház

Ubytovanie (Privát) Kővirág Vendégház. Kővirág Vendégház is situated in Balatonalmádi and offers a shared lounge, a garden and a terrace. Ubytovanie Kővirág Vendégház sa nachádza v meste Balatonalmádi (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Borsi Apartman

9,1

Borsi Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Borsi Apartman. Located in Balatonalmádi, 24 km from Tihany, Borsi Apartman provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Borsi Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Vakáció Apartman

9,1

Vakáció Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Vakáció Apartman. Located in Balatonalmádi, 25 km from Tihany, Vakáció Apartman provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Vakáció Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bors Szőlő Fogadó

9,1

Bors Szőlő Fogadó

Ubytovanie (Apartmán) Bors Szőlő Fogadó. Bors Szőlő Fogadó is situated in Balatonalmádi and offers a garden and a terrace. The property is 23 km from Tihany and free private parking is available. Ubytovanie Bors Szőlő Fogadó sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Casa Gabor

9,1

Casa Gabor

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Casa Gabor. Featuring a garden with a barbecue, Casa Gabor is a detached holiday home located in Balatonalmádi. Ubytovanie Casa Gabor sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Adél Vendégház Balatonalmádi

9,1

Adél Vendégház Balatonalmádi

Ubytovanie (Penzión) Adél Vendégház Balatonalmádi. Adél Vendégház Balatonalmádi has a garden and a terrace in Balatonalmádi. There is a barbecue and guests can make use of free WiFi and free private... Ubytovanie Adél Vendégház Balatonalmádi sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Tulip Luxus Apartment

9,1

Tulip Luxus Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Tulip Luxus Apartment. Tulip Luxus Apartment offers accommodation in the heart of Balatonalmádi, 14 km from Siófok. Ubytovanie Tulip Luxus Apartment sa nachádza v meste Balatonalmádi (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 115 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Villa Pax

9

Hotel Villa Pax

Ubytovanie (Hotel) Hotel Villa Pax. Hotel Villa Pax s atmosférou Stredomoria a veľkým vonkajším bazénom sa nachádza v meste Balatonalmádi, v blízkosti brehu jazera Balaton. Ubytovanie Hotel Villa Pax sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Relax Apartmanház

9

Relax Apartmanház

Ubytovanie (Penzión) Relax Apartmanház. Relax Apartmanház is located in Balatonalmádi. Free WiFi is available and private parking can be arranged at an extra charge. Ubytovanie Relax Apartmanház sa nachádza v meste Balatonalmádi (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Manner villa

9

Manner villa

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Manner villa. Vila Manner sa nachádza v meste Balatonalmádi vo vesprémskej župe, 14 km od Siófoku a nájdete tu gril a slnečnú terasu. Ubytovanie Manner villa sa nachádza v meste Balatonalmádi (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 154 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vöröskő Panzió és Étterem

9

Vöröskő Panzió és Étterem

Ubytovanie (Bed and breakfast) Vöröskő Panzió és Étterem. Penzión Vöröskő Panzió és Étterem sa nachádza v letovisku Balatonalmádi, len 100 metrov od jazera Balaton. Ubytovanie Vöröskő Panzió és Étterem sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Prima Porta Vendeghaz

8,9

Prima Porta Vendeghaz

Ubytovanie (Penzión) Prima Porta Vendeghaz. Prima Porta Vendeghaz enjoys a quiet location in Balatonalmádi, an 8-minute walk from Lake Balaton. Ubytovanie Prima Porta Vendeghaz sa nachádza v meste Balatonalmádi (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Attila Villa

8,8

Attila Villa

Ubytovanie (Apartmány) Attila Villa. Vila Attila sa nachádza v meste Balatonalmádi pri brehu jazera Balaton, 300 metrov od centra mesta a 10 minút chôdze od železničnej stanice. Ubytovanie Attila Villa sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Panoráma apartman

8,7

Panoráma apartman

Ubytovanie (Privát) Panoráma apartman. Situated in Balatonalmádi, 24 km from Tihany, Panoráma apartman features a garden and free WiFi. The homestay offers a terrace. Ubytovanie Panoráma apartman sa nachádza v meste Balatonalmádi (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 96 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Balatonalmádi Postás Üdülő

8,7

Balatonalmádi Postás Üdülő

Ubytovanie (Hotel) Balatonalmádi Postás Üdülő. Ubytovanie Balatonalmádi Postás Üdülő má fitness centrum, gril, záhradu a terasu a nachádza sa v meste Balatonalmádi. Ubytovanie Balatonalmádi Postás Üdülő sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 24 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vöröshegyi Panzió

8,7

Vöröshegyi Panzió

Ubytovanie (Apartmán) Vöröshegyi Panzió. Vöröshegyi Panzió is located in Balatonalmádi and offers a garden and a terrace. Ubytovanie Vöröshegyi Panzió sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 25 009 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Viktória

8,6

Hotel Viktória

Ubytovanie (Penzión) Hotel Viktória. Hotel Viktoria sa nachádza v mestečku Balatonalmádi a ponúka bar s letnou terasou a záhradu s bazénom. Ubytovanie Hotel Viktória sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 53 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)