Hľadať

Ubytovanie

Tavasz panzió Dovolenkový dom

8220 Balatonalmádi, Tavasz utca, Maďarsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Tavasz panzió. Tavasz panzió is situated in Balatonalmádi and offers a garden and a terrace. The property is 15 km from Tihany and free private parking is available. Ubytovanie Tavasz panzió sa nachádza v meste Balatonalmádi (Maďarsko - Vesprém).

Popis ubytovania Tavasz panzió

Tavasz panzió is situated in Balatonalmádi and offers a garden and a terrace. The nearest airport is Hévíz–Balaton Airport, 73 km from the accommodation. The property is 15 km from Tihany and free private parking is available. Siófok is 14 km from Tavasz panzió, while Balatonfüred is 11 km from the property. The holiday home includes 3 bedrooms, 1 bathroom with a shower, a seating area, and a kitchen with an oven.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

  • Domáce zvieratá povolené
  • Bezplatné parkovisko
  • Rodinné izby

Iná ubytovanie v meste Balatonalmádi

Cseresznyés apartman

10

Cseresznyés apartman

Ubytovanie (Apartmány) Cseresznyés apartman. Located in Balatonalmádi, 17 km from Tihany, Cseresznyés apartman provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Cseresznyés apartman sa nachádza v meste Balatonalmádi (Maďarsko - Vesprém).

Rizling Stúdió Apartman

10

Rizling Stúdió Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Rizling Stúdió Apartman. Located in Balatonalmádi, Rizling Stúdió Apartman provides accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Rizling Stúdió Apartman sa nachádza v meste Balatonalmádi (Maďarsko - Vesprém).

Skyline Resort

10

Skyline Resort

Ubytovanie (Apartmány) Skyline Resort. Situated in Balatonalmádi, 18 km from Tihany, Skyline Resort features a seasonal outdoor swimming pool and free WiFi. The accommodation has a hot tub. Ubytovanie Skyline Resort sa nachádza v meste Balatonalmádi (Maďarsko - Vesprém).

Profi Kecó Apartman

9,9

Profi Kecó Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Profi Kecó Apartman. Situated in Balatonalmádi, 16 km from Tihany, Profi Kecó Apartman features a garden and free WiFi. Ubytovanie Profi Kecó Apartman sa nachádza v meste Balatonalmádi (Maďarsko - Vesprém).

Eklektika Apartman Balatonalmádi

9,9

Eklektika Apartman Balatonalmádi

Ubytovanie (Apartmány) Eklektika Apartman Balatonalmádi. Set in Balatonalmádi, 17 km from Tihany, Eklektika Apartman Balatonalmádi offers a garden and free WiFi. Ubytovanie Eklektika Apartman Balatonalmádi sa nachádza v meste Balatonalmádi (Maďarsko - Vesprém).

Vöröskő Vendégház

9,8

Vöröskő Vendégház

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Vöröskő Vendégház. Situated in Balatonalmádi in the Veszprem region, Vöröskő Vendégház features accommodation with access to a hot tub. Ubytovanie Vöröskő Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Kriszta Residence

9,8

Kriszta Residence

Ubytovanie (Apartmán) Kriszta Residence. Located in Balatonalmádi in the Veszprem region, Kriszta Residence has a patio and garden views. Ubytovanie Kriszta Residence sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Pine&Chill Apartments

9,8

Pine&Chill Apartments

Ubytovanie (Apartmán) Pine&Chill Apartments. Pine&Chill Apartments is situated in Balatonalmádi and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Pine&Chill Apartments sa nachádza v meste Balatonalmádi (Maďarsko - Vesprém).

Árnyas vendégházak

9,8

Árnyas vendégházak

Ubytovanie (Apartmány) Árnyas vendégházak. Located in Balatonalmádi, 13 km from Tihany, Árnyas vendégházak provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Árnyas vendégházak sa nachádza v meste Balatonalmádi (Maďarsko - Vesprém).

Mimi Apartman

9,8

Mimi Apartman

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Mimi Apartman. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Mimi Apartman is located in Balatonalmádi. It features garden views and free WiFi. Ubytovanie Mimi Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Villa Millennium

9,8

Villa Millennium

Ubytovanie (Bed and breakfast) Villa Millennium. Penzión Villa Millennium sa nachádza v meste Balatonalmádi. Ponúka vám bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a detské ihrisko. Na mieste nájdete bar. Ubytovanie Villa Millennium sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Levendulas Apartman

9,7

Levendulas Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Levendulas Apartman. Levendulas Apartman is situated in Balatonalmádi and offers free bikes, a garden and barbecue facilities. Ubytovanie Levendulas Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

ChillHome Apartman

9,7

ChillHome Apartman

Ubytovanie (Apartmán) ChillHome Apartman. Providing free WiFi, ChillHome Apartman is located on the beachfront in Balatonalmádi. The air-conditioned accommodation is 16 km from Tihany. Ubytovanie ChillHome Apartman sa nachádza v meste Balatonalmádi (Maďarsko - Vesprém).

Szépkilátás Vendégház

9,7

Szépkilátás Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Szépkilátás Vendégház. With views of Lake Balaton, Szépkilátás Vendégház offers suites in quiet surroundings, a 15-minute walk to the lake and Balatonalmadi Train Station. Ubytovanie Szépkilátás Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Töreki Vendégház

9,7

Töreki Vendégház

Ubytovanie (Apartmány) Töreki Vendégház. Located in Balatonalmádi, 24 km from Tihany, Töreki Vendégház provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Töreki Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Balatonalmádi Nyaralóház

9,7

Balatonalmádi Nyaralóház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Balatonalmádi Nyaralóház. Set in Balatonalmádi in the Veszprem region, Balatonalmádi Nyaralóház has a terrace. Ubytovanie Balatonalmádi Nyaralóház sa nachádza v meste Balatonalmádi (Maďarsko - Vesprém).

Pine&Chill2 Apartments

9,7

Pine&Chill2 Apartments

Ubytovanie (Apartmán) Pine&Chill2 Apartments. Located in Balatonalmádi in the Veszprem region, Pine&Chill2 Apartments has a garden. Ubytovanie Pine&Chill2 Apartments sa nachádza v meste Balatonalmádi (Maďarsko - Vesprém).

Mesgye Villa

9,7

Mesgye Villa

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Mesgye Villa. Mesgye Villa is located in Balatonalmádi and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Mesgye Villa sa nachádza v meste Balatonalmádi (Maďarsko - Vesprém).

Füge ház

9,7

Füge ház

Ubytovanie (Apartmán) Füge ház. Set in Balatonalmádi, Füge ház offers shared lounge, free WiFi, a 24-hour front desk, and a shared kitchen. Ubytovanie Füge ház sa nachádza v meste Balatonalmádi (Maďarsko - Vesprém).

Gyöngyöm Apartman

9,6

Gyöngyöm Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Gyöngyöm Apartman. Set in Balatonalmádi, 16 km from Tihany, Gyöngyöm Apartman offers a garden and free WiFi. Ubytovanie Gyöngyöm Apartman sa nachádza v meste Balatonalmádi (Maďarsko - Vesprém).

Móra Apartman

9,6

Móra Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Móra Apartman. Móra Apartman is situated in Balatonalmádi and offers a garden. The property has lake views and is 24 km from Tihany. Ubytovanie Móra Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Harmónia Vendégház

9,6

Harmónia Vendégház

Ubytovanie (Apartmán) Harmónia Vendégház. Harmónia Vendégház features accommodation with a garden and free WiFi, and is situated in Balatonalmádi. Ubytovanie Harmónia Vendégház sa nachádza v meste Balatonalmádi (Maďarsko - Vesprém).

Villa 21 Boutique Rooms

9,6

Villa 21 Boutique Rooms

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Villa 21 Boutique Rooms. Offering a garden, Villa 21 boutique rooms features accommodation in Balatonalmádi. Complimentary WiFi is provided. Ubytovanie Villa 21 Boutique Rooms sa nachádza v meste Balatonalmádi (Maďarsko - Vesprém).

Casa Montana

9,6

Casa Montana

Ubytovanie (Apartmány) Casa Montana. Ubytovanie Casa Montana sa nachádza v meste Balatonalmádi, 25 km od obce Tihany. Ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Casa Montana sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Noah Apartments

9,5

Noah Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Noah Apartments. Situated in Balatonalmádi, 16 km from Tihany, Noah Apartments features a seasonal outdoor swimming pool and free WiFi. Ubytovanie Noah Apartments sa nachádza v meste Balatonalmádi (Maďarsko - Vesprém).

Azur Villa

9,5

Azur Villa

Ubytovanie (Penzión) Azur Villa. Set in Balatonalmádi, Azur Villa features a garden. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytovanie Azur Villa sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Balaton Apartman

9,4

Balaton Apartman

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Balaton Apartman. Balaton Apartman is set in Balatonalmádi and offers free bikes, a garden and water sports facilities. Ubytovanie Balaton Apartman sa nachádza v meste Balatonalmádi (Maďarsko - Vesprém).

Bogi Apartman

9,4

Bogi Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Bogi Apartman. Located in Balatonalmádi, 24 km from Tihany, Bogi Apartman provides a garden and free WiFi. A barbecue can be found at the apartment, along with a terrace. Ubytovanie Bogi Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Kazinczy Apartman

9,3

Kazinczy Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Kazinczy Apartman. Apartmán Kazinczy ponúka ubytovanie v meste Balatonalmádi, 15 km od Siófoku a 13 km od mesta Balatonfüred. Ubytovanie Kazinczy Apartman sa nachádza v meste Balatonalmádi (Maďarsko - Vesprém).

Hotel Clariss

9,3

Hotel Clariss

Ubytovanie (Hotel) Hotel Clariss. Ubytovacie zariadenie Hotel Clariss sa nachádza v meste Balatonalmádi a ponúka záhradu, terasu a bazén. K dispozícii je bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Hotel Clariss sa nachádza v meste Balatonalmádi (Maďarsko - Vesprém).

Csillag Villa

9,3

Csillag Villa

Ubytovanie (Apartmány) Csillag Villa. Vila Csillag sa nachádza sa v meste Balatonalmádi. Ponúka ubytovanie s grilom a bezplatné Wi-Fi. Ubytovacie jednotky sú klimatizované. Ubytovanie Csillag Villa sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Csendeskert Apartments

9,3

Csendeskert Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Csendeskert Apartments. Situated in Balatonalmádi, 24 km from Tihany, Csendeskert Apartments features a garden and free WiFi. Ubytovanie Csendeskert Apartments sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Duplex Apartman

9,3

Duplex Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Duplex Apartman. Ubytovanie Duplex Apartman sa nachádza v meste Balatonalmádi a ponúka kuchyňu a výhľad na hory. Dostupné je bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Duplex Apartman sa nachádza v meste Balatonalmádi (Maďarsko - Vesprém).

Ive Vendégház

9,2

Ive Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Ive Vendégház. Set in Balatonalmádi, Ive Vendégház has a shared lounge, garden, terrace, and free WiFi. The guest house features family rooms. Ubytovanie Ive Vendégház sa nachádza v meste Balatonalmádi (Maďarsko - Vesprém).

Cseresznyés Apartman

9,2

Cseresznyés Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Cseresznyés Apartman. Located in Balatonalmádi, 24 km from Tihany, Cseresznyés Apartman provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Cseresznyés Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

HarmonyHouse

9,2

HarmonyHouse

Ubytovanie (Dovolenkový dom) HarmonyHouse. HarmonyHouse is situated in Balatonalmádi and offers a fitness centre, a shared lounge and a garden. Ubytovanie HarmonyHouse sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

KOI Apartman

9,2

KOI Apartman

Ubytovanie (Apartmány) KOI Apartman. Ubytovanie KOI Apartman sa nachádza v meste Balatonalmádi, 24 km od mesta Tihany. Ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie KOI Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Márta Apartman

9,1

Márta Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Márta Apartman. Tento klimatizovaný apartmán má terasu a záhradu s grilom a slnečnou terasou. Nachádza sa v meste Balatonalmádi, 16 km od Siófoku. Ubytovanie Márta Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Kővirág Vendégház

9,1

Kővirág Vendégház

Ubytovanie (Privát) Kővirág Vendégház. Kővirág Vendégház is situated in Balatonalmádi and offers a shared lounge, a garden and a terrace. Ubytovanie Kővirág Vendégház sa nachádza v meste Balatonalmádi (Maďarsko - Vesprém).

Vakáció Apartman

9,1

Vakáció Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Vakáció Apartman. Located in Balatonalmádi, 25 km from Tihany, Vakáció Apartman provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Vakáció Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).