Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Štiavnik

V meste Štiavnik (Slovensko) máme celkom 0 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v regióne Žilinský kraj

Najlepšie ubytovanie v hoteloch regióne Žilinský kraj

Chata pod Kyčerou

10

Chata pod Kyčerou

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata pod Kyčerou. Ubytovanie Chata pod Kyčerou sa nachádza v Terchovej 6 km od lyžiarskeho strediska Vrátna Free Time Zone. Ponúka terasu a bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Chata pod Kyčerou sa nachádza v meste Terchová (Slovensko - Žilinský kraj).

K2 ZUBEREC

10

K2 ZUBEREC

Ubytovanie (Apartmán) K2 ZUBEREC. K2 ZUBEREC is situated in Zuberec and offers a bar and a terrace. The property has mountain views and is 36 km from Štrbské Pleso. Ubytovanie K2 ZUBEREC sa nachádza v meste Zuberec (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartman Anna Chopok 1 110 mnm Trangoška

10

Apartman Anna Chopok 1 110 mnm Trangoška

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Anna Chopok 1 110 mnm Trangoška. Apartmán Anna Chopok sa nachádza v Demänovskej Doline 2,6 km od Chopku a 5 km od turisticko-športového centra Jasná. Ubytovanie Apartman Anna Chopok 1 110 mnm Trangoška sa nachádza v meste Horná Lehota (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartmán Vladimír

10

Apartmán Vladimír

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Apartmán Vladimír. Apartmán Vladimír is located in Liptovská Sielnica. The property is 50 km from Banská Bystrica, and complimentary private parking is featured. Ubytovanie Apartmán Vladimír sa nachádza v meste Liptovská Sielnica (Slovensko - Žilinský kraj).

YOLO JASNA - Garage parking - yoloj sk

10

YOLO JASNA - Garage parking - yoloj sk

Ubytovanie (Apartmány) YOLO JASNA - Garage parking - yoloj sk. Ubytovacie zariadenie YOLO JASNA - Garage parking - yoloj sk sa nachádza v obci Demänovská Dolina v Žilinskom kraji neďaleko lyžiarskeho strediska Jasná. Ubytovanie YOLO JASNA - Garage parking - yoloj sk sa nachádza v meste Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj).

Zrub Kukučka

10

Zrub Kukučka

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Zrub Kukučka. Ubytovacie zariadenie Zrub Kukučka sa nachádza v Liptovskom Trnovci v Žilinskom kraji a ponúka terasu a výhľad na jazero. Ubytovanie Zrub Kukučka sa nachádza v meste Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj).

VRÁTNA Apartmány Stoh B1

10

VRÁTNA Apartmány Stoh B1

Ubytovanie (Apartmán) VRÁTNA Apartmány Stoh B1. Apartmán House STOH - Vrátna sa nachádza v lyžiarskom stredisku Príslop a ponúka ubytovanie so záhradou a s bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie VRÁTNA Apartmány Stoh B1 sa nachádza v meste Terchová (Slovensko - Žilinský kraj).

Palčovka Huty

10

Palčovka Huty

Ubytovanie (Apartmán) Palčovka Huty. Palčovka Huty is located in Huty. The property is 34 km from Liptovský Mikuláš and free private parking is featured. Ubytovanie Palčovka Huty sa nachádza v meste Huty (Slovensko - Žilinský kraj).

Útulný druhý domov v srdci Žiliny

10

Útulný druhý domov v srdci Žiliny

Ubytovanie (Apartmán) Útulný druhý domov v srdci Žiliny. Útulný druhý domov v srdci Žiliny ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi v Žiline, 2,4 km od Budatínskeho hradu. Ubytovanie Útulný druhý domov v srdci Žiliny sa nachádza v meste Žilina (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Útulný druhý domov v srdci Žiliny má celkové hodnotenie 10. Pre Apartmán Útulný druhý domov v srdci Žiliny momentálne evidujeme 10 recenzií.

Drevenica pri kaplnke

10

Drevenica pri kaplnke

Ubytovanie (Horské chaty) Drevenica pri kaplnke. Ubytovacie zariadenie Drevenica pri kaplnke sa nachádza v obci Zázrivá v Žilinskom kraji a ponúka terasu a výhľad na hory. Ubytovanie Drevenica pri kaplnke sa nachádza v meste Zázrivá (Slovensko - Žilinský kraj).

Home Apartments Liptov

10

Home Apartments Liptov

Ubytovanie (Apartmány) Home Apartments Liptov. Ubytovanie Home Apartments Liptov sa nachádza v Liptovskom Mikuláši a ponúka terasu. V ubytovaní je k dispozícii bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Home Apartments Liptov sa nachádza v meste Liptovský Mikuláš (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartmán Kapitána Nálepku Anna

10

Apartmán Kapitána Nálepku Anna

Ubytovanie (Apartmány) Apartmán Kapitána Nálepku Anna. Apartmán Kapitána Nálepku Anna, boasting a terrace, is situated in Liptovský Mikuláš, 5 km from Aquapark Tatralandia and 8 km from Liptovska Mara. Ubytovanie Apartmán Kapitána Nálepku Anna sa nachádza v meste Liptovský Mikuláš (Slovensko - Žilinský kraj).

Chalupa Nad Lipou - Čičmany, turistika, sauna, krb

10

Chalupa Nad Lipou - Čičmany, turistika, sauna, krb

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chalupa Nad Lipou - Čičmany, turistika, sauna, krb. Chalupa Nad Lipou - Čičmany, turistika, sauna, krb sa nachádza v obci Čičmany v Žilinskom kraji. Ponúka balkón a výhľad do záhrady. Ubytovanie Chalupa Nad Lipou - Čičmany, turistika, sauna, krb sa nachádza v meste Čičmany (Slovensko - Žilinský kraj).

City-center Apartment with Garden&BBQ

10

City-center Apartment with Garden&BBQ

Ubytovanie (Apartmán) City-center Apartment with Garden&BBQ. City center Apartment with garden&BBQ is situated in Martin. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchenette. Ubytovanie City-center Apartment with Garden&BBQ sa nachádza v meste Martin (Slovensko - Žilinský kraj).

Chata Kaprík

10

Chata Kaprík

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata Kaprík. Offering barbecue facilities and mountain view, Chata Kaprík is set in Liptovský Mikuláš, 2.5 km from Liptovska Mara and 2.7 km from Aquapark Tatralandia. Ubytovanie Chata Kaprík sa nachádza v meste Liptovský Mikuláš (Slovensko - Žilinský kraj).

Snowhouse

10

Snowhouse

Ubytovanie (Apartmány) Snowhouse. Ubytovanie Snowhouse sa nachádza v Liptovskom Mikuláši 5 km od aquaparku Tatralandia a ponúka výhľad na hory, bezplatné Wi-Fi a bezplatné súkromné... Ubytovanie Snowhouse sa nachádza v meste Liptovský Mikuláš (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartmán Giovanna-150m od centra mesta

10

Apartmán Giovanna-150m od centra mesta

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Giovanna-150m od centra mesta. Apartmán Giovanna-150m from the center of Martin sa nachádza v Martine a ponúka bar. K dispozícii je bezplatné Wi-Fi. Apartmán má 1 kúpeľňu. Ubytovanie Apartmán Giovanna-150m od centra mesta sa nachádza v meste Martin (Slovensko - Žilinský kraj).

Majer Mailath

10

Majer Mailath

Ubytovanie (Vila) Majer Mailath. Ubytovacie zariadenie Majer Mailath sa nachádza 2,7 km od lyžiarskeho strediska Vrátna Free Time Zone v Terchovej a ponúka ubytovanie s kuchyňou. Ubytovanie Majer Mailath sa nachádza v meste Terchová (Slovensko - Žilinský kraj).

Chalet Norvinga Jasná

10

Chalet Norvinga Jasná

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Chalet Norvinga Jasná. Ubytovacie zariadenie Chalet Norvinga Jasná sa nachádza v Demänovskej doline, 700 metrov od turisticko-športového centra Jasná. Ubytovanie Chalet Norvinga Jasná sa nachádza v meste Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj).

Drevenička Anička - Liptovská Mara

10

Drevenička Anička - Liptovská Mara

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Drevenička Anička - Liptovská Mara. Ubytovacie zariadenie Drevenička Anička - Liptovská Mara sa nachádza v obci Liptovský Trnovec a ponúka reštauráciu, bar a záhradu. Ubytovanie Drevenička Anička - Liptovská Mara sa nachádza v meste Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj).

Chalupa pri starej hájovni Racibor

10

Chalupa pri starej hájovni Racibor

Ubytovanie (Chata v prírode) Chalupa pri starej hájovni Racibor. Chalupa pri starej hájovni Racibor sa nachádza v obci Oravský Podzámok. Ubytovanie Chalupa pri starej hájovni Racibor sa nachádza v meste Oravský Podzámok (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Chalupa pri starej hájovni Racibor má celkové hodnotenie 10. Pre Chata v prírode Chalupa pri starej hájovni Racibor momentálne evidujeme 9 recenzií.

Drevenica RAKŠA 11

10

Drevenica RAKŠA 11

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Drevenica RAKŠA 11. Situated in Rakša in the Žilinský kraj region, Drevenica RAKŠA 11 features a garden. The holiday home has garden views and is 25 km from Bojnice. Ubytovanie Drevenica RAKŠA 11 sa nachádza v meste (Slovensko - Žilinský kraj).

Domček u Babky

10

Domček u Babky

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Domček u Babky. Ubytovanie Domček u Babky sa nachádza len 7 km od aquaparku Tatralandia a ponúka ubytovanie v Liptovskom Mikuláši s prístupom do spoločenskej miestnosti,... Ubytovanie Domček u Babky sa nachádza v meste Liptovský Mikuláš (Slovensko - Žilinský kraj).

Horská chata Zubor

10

Horská chata Zubor

Ubytovanie (Horské chaty) Horská chata Zubor. Horská chata Zubor is located in Kysucké Nové Mesto and offers a bar, a garden and a terrace. Ubytovanie Horská chata Zubor sa nachádza v meste Kysucké Nové Mesto (Slovensko - Žilinský kraj).

Vila Líška

10

Vila Líška

Ubytovanie (Vila) Vila Líška. Set in Pavčina Lehota in the Žilinský kraj region, Vila Líška has a balcony and garden views. Ubytovanie Vila Líška sa nachádza v meste Pavčina Lehota (Slovensko - Žilinský kraj).

Privat AVE-mobilhaus

10

Privat AVE-mobilhaus

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Privat AVE-mobilhaus. Located 2.4 km from Liptovska Mara and 2.4 km from Aquapark Tatralandia in Liptovský Mikuláš, Privat AVE-mobilhaus offers accommodation with a kitchen. Ubytovanie Privat AVE-mobilhaus sa nachádza v meste Liptovský Mikuláš (Slovensko - Žilinský kraj).

Privat Nika 246

10

Privat Nika 246

Ubytovanie (Apartmány) Privat Nika 246. Situated in Liptovský Trnovec in the Žilinský kraj region, Privat Nika 246 has a garden. Ubytovanie Privat Nika 246 sa nachádza v meste Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj).

Ski & Sun B9

10

Ski & Sun B9

Ubytovanie (Apartmány) Ski & Sun B9. Boasting a spa bath, Ski & Sun B9 is situated in Liptovský Mikuláš. This property offers access to a balcony, free private parking and free WiFi. Ubytovanie Ski & Sun B9 sa nachádza v meste Liptovský Mikuláš (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartmány Kubínska, Hillside

10

Apartmány Kubínska, Hillside

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Kubínska, Hillside. Apartmány Kubínska, Hillside sa nachádzajú 6 km od Oravského hradu a ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Apartmány Kubínska, Hillside sa nachádza v meste Dolný Kubín (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartmán v stráni

10

Apartmán v stráni

Ubytovanie (Apartmány) Apartmán v stráni. Apartmán v stráni sa nachádza v Dolnom Kubíne a ponúka ubytovanie s balkón a bezplatným Wi-Fi. K dispozícii je aj bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Apartmán v stráni sa nachádza v meste Dolný Kubín (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartmány Anička

10

Apartmány Anička

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Anička. Featuring free bikes, a bar as well as a garden, Apartmány Anička is set in Liptovský Ján, within 1.3 km of Thermal Paradise Liptovsky Jan. Ubytovanie Apartmány Anička sa nachádza v meste Liptovský Ján (Slovensko - Žilinský kraj).

Akvamarín Bešeňová apartmán

10

Akvamarín Bešeňová apartmán

Ubytovanie (Apartmány) Akvamarín Bešeňová apartmán. Ubytovacie zariadenie Akvamarín Bešeňová apartmán s výhľadom do záhrady ponúka ubytovanie s reštauráciou, vonkajším bazénom a barom približne 200 metrov od... Ubytovanie Akvamarín Bešeňová apartmán sa nachádza v meste Bešeňová (Slovensko - Žilinský kraj).

Chalet SNOW

10

Chalet SNOW

Ubytovanie (Horská chata) Chalet SNOW. Ubytovacie zariadenie Chalet SNOW sa nachádza v Demänovskej Doline 200 metrov od turisticko-športového centra Jasná a ponúka ubytovanie s barom, bezplatným... Ubytovanie Chalet SNOW sa nachádza v meste Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj).

Chalúpka na Lúke

10

Chalúpka na Lúke

Ubytovanie (Horská chata) Chalúpka na Lúke. Ubytovacie zariadenie Chalúpka na Lúke sa nachádza v Liptovskom Mikuláši, 14 km od aquaparku Tatralandia a 15 km od Liptovskej Mary. Ubytovanie Chalúpka na Lúke sa nachádza v meste Liptovský Mikuláš (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartmán Victory Port

10

Apartmán Victory Port

Ubytovanie (Apartmány) Apartmán Victory Port. Apartmán Victory Port sa nachádza v Liptovskom Mikuláši 2,6 km od aquaparku Tatralandia a ponúka výhľad do záhrady, bezplatné Wi-Fi a bezplatné súkromné... Ubytovanie Apartmán Victory Port sa nachádza v meste Liptovský Mikuláš (Slovensko - Žilinský kraj).

Vila Valča

10

Vila Valča

Ubytovanie (Vila) Vila Valča. Ubytovanie Vila Valča sa môže pochváliť bezplatnými bicyklami, záhradou a barom. Ubytovanie Vila Valča sa nachádza v meste Valča (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Vila Valča má celkové hodnotenie 10. Pre Vila Vila Valča momentálne evidujeme 5 recenzií.

Apartmány LAMA

10

Apartmány LAMA

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány LAMA. Apartmány LAMA sa nachádzajú v obci Nižné Malatíny a ponúkajú reštauráciu, gril a terasu. Ubytovanie je vzdialené 43 km od Banskej Bystrice. Ubytovanie Apartmány LAMA sa nachádza v meste Nižné Malatíny (Slovensko - Žilinský kraj).

Chalet Liptov

10

Chalet Liptov

Ubytovanie (Vily) Chalet Liptov. Ubytovacie zariadenie Chalet Liptov s terasou sa nachádza v Ižipovciach v Žilinskom kraji. Vila sa môže pochváliť bezplatným súkromným parkoviskom. Ubytovanie Chalet Liptov sa nachádza v meste Ižipovce (Slovensko - Žilinský kraj).

Chata Anna s privátnym wellness

10

Chata Anna s privátnym wellness

Ubytovanie (Horské chaty) Chata Anna s privátnym wellness. Chata Anna s privátnym wellness sa nachádza v Námestove a ponúka ubytovanie so záhradou, grilom a terasou, bezplatným Wi-Fi a výhľadom do záhrady. Ubytovanie Chata Anna s privátnym wellness sa nachádza v meste Námestovo (Slovensko - Žilinský kraj).

CàFam Chalets

10

CàFam Chalets

Ubytovanie (Dovolenkové domy) CàFam Chalets. Ubytovacie zariadenie CàFam Chalets sa nachádza v meste Lazisko a ponúka vaňu s tryskami. Banská Bystrica je od ubytovania vzdialená 43 km. Ubytovanie CàFam Chalets sa nachádza v meste Lazisko (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartman Othila , Apartman v Demanovskej doline

10

Apartman Othila , Apartman v Demanovskej doline

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Othila , Apartman v Demanovskej doline. Ubytovacie zariadenie Apartman Othila , Apartman v Demanovskej doline s reštauráciou, spoločenskou miestnosťou a záhradou ponúka ubytovanie v Liptovskom... Ubytovanie Apartman Othila , Apartman v Demanovskej doline sa nachádza v meste Liptovský Mikuláš (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartmán Hestia 5

10

Apartmán Hestia 5

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Hestia 5. Apartmán Hestia 5 s výhľadom na mesto sa nachádza približne 200 metrov od Termálnych kúpeľov Rajecké Teplice a ponúka ubytovanie s balkónom a rýchlovarnou... Ubytovanie Apartmán Hestia 5 sa nachádza v meste Rajecké Teplice (Slovensko - Žilinský kraj).

The Old Mill

10

The Old Mill

Ubytovanie (Vila) The Old Mill. Ubytovacie zariadenie The Old Mill sa nachádza v obci Liptovský Trnovec v Žilinskom kraji a ponúka záhradu. Štrbské Pleso je od ubytovania vzdialené 37 km. Ubytovanie The Old Mill sa nachádza v meste Liptovský Trnovec (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartmán Levander

10

Apartmán Levander

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Levander. Apartmán Levander ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi v Terchovej, 300 metrov od lyžiarskeho strediska Vrátna Free Time Zone. Ubytovanie Apartmán Levander sa nachádza v meste Terchová (Slovensko - Žilinský kraj).

Gazdova chalupa

10

Gazdova chalupa

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Gazdova chalupa. Gazdova chalupa is situated in Vavrišovo. The property is 23 km from Szczyrbskie Jezioro, and complimentary private parking is available. Ubytovanie Gazdova chalupa sa nachádza v meste Vavrišovo (Slovensko - Žilinský kraj).

Jánošíková chata Orava

10

Jánošíková chata Orava

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Jánošíková chata Orava. Set just 4.3 km from Orava Dam, Jánošíková chata Orava offers accommodation in Námestovo with access to a shared lounge, a garden, as well as a shared... Ubytovanie Jánošíková chata Orava sa nachádza v meste Námestovo (Slovensko - Žilinský kraj).

Tiny house in heart of Liptov

10

Tiny house in heart of Liptov

Ubytovanie (Apartmány) Tiny house in heart of Liptov. Ubytovacie zariadenie Tiny house in heart of Liptov sa nachádza v obci Liptovské Matiašovce a ponúka súkromný bazén a výhľad na hory. Ubytovanie Tiny house in heart of Liptov sa nachádza v meste Liptovské Matiašovce (Slovensko - Žilinský kraj).

ALFA

10

ALFA

Ubytovanie (Horská chata) ALFA. Ubytovacie zariadenie ALFA sa nachádza v Demänovskej doline, len 1,4 km od Demänovskej ľadovej jaskyne. Ubytovanie ALFA sa nachádza v meste Demanovska Dolina (Slovensko - Žilinský kraj).